Предприниматели Днепра, перекрывавшие дорогу, будут митинговать под горсоветом

07.12.2016 09:45

Сегодня, 7 декабря, в 10 часов утра предприниматели с ул. Инженерной будут собирать митинг перед исполкомом.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал директор управления торговли и рекламы Днепровского горсовета Руслан Мороз, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"А теперь внимание, мы имели сегодня общение с представителями официального рынка с 12 квартала, который находится возле "Терры", и уже на протяжении многих лет исправно продлевает аренду земли и платит в бюджет города немалые суммы ежемесячно.

Так вот, этот рынок готов принять на свою территорию все до единого киоски с Инженерной по льготным условиям", - написал он.

Ранее Мороз заявлял, что, согласно распоряжению горсовета от 1 сентября 2016 года, сегодня на ул. Инженерной должен был состояться второй этап демонтажа МАФов на 12 квартале. Предприниматели, узнав об этом, вечером 6 декабря перекрыли пр. Б. Хмельницкого.

Комментарии
тоже 12 квартал
07.12.2016
А Вы считаете, что на Инженерной есть тротуары? Там одни ямы, и если уберут киоски, то по дороге снова пустят транспорт, а асфальт или плитку на тротуарах, сомневаюсь, что кто-то в скором времени положит!
юрий
07.12.2016
живу на 12 квартале ,всегда был в шоке от этих киосков !лица кавказской национальности продавали там все шо угодно ! Сплошная антисанитария ! лично я там давно уже ни чего не покупаю ! есть Варус ! есть АТБ ! да и патом я считаю что украинцы должны покупать у украинцев ! а все остальные пусть покупают у лиц кавказской национальности.......
12 квартал
07.12.2016
Запарили эти "предприниматели" с Инженерной. И рыбку хотят съесть и не платить за удовольствие. Пусть на рынок переезжают, по улице хоть пройти можно будет по тротуару.
Последние записи в блогах

Народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка повідомив, що Міністерство фінансів планує до кінця лютого позичити значний об’єм коштів у валюті під гарантії Світового банку, а це означає, що влада прискореними темпами робить нові борги.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат