Филатов предлагает нардепам объединиться «за соблюдение регламента»

29.12.2014 17:08

Экс-заместитель губернатора Днепропетровщины, народный депутат 8 созыва Борис Филатов заявил, что в первый день следующего пленарного заседания инициирует создание межфракционного объединения депутатов «За соблюдение регламента и сохранение парламентаризма».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Официально.

В связи с тем, что нынче в Раде расплодилось много правдолюбцев, предлагаю коллегам создать межфракционное объединение "За соблюдение регламента и сохранение парламентаризма".

Господин Гройсман формально ОБЯЗАН объявить о создании этой группы из президиума, а аппарат ВР ее зарегистрировать.

Мы ПУБЛИЧНО предложим вступить всем депутатам в эту группу. Посмотрим, как "фронтовики" будут выкручиваться. Или они против соблюдения регламента? Или против сохранения парламентаризма?

В целях и задачах группы нужно прописать буквально две вещи: 1) передача друг другу слова, 2) блокирование трибуны в случае нарушения регламента.

Мы будем единственным парламентом в мире, где депутаты объединятся ради того, чтобы соблюдать правила сами же собой и написанные.

Это не стеб и не издевки.

Реальное предложение всем тем, кто бегает по залу и кричит, что их изнасиловали бюджетом.

Присоединяйтесь. Запущу документ на подписание в первый день следующего пленарного заседания», - написал Филатов.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю