Филатов поблагодарил своего предшественника за «выбивание» денег из госбюджета

14.10.2016 09:34

Городской голова Борис Филатов на своей странице в Фейсбук высказал благодарность бывшему мэру Днепра, ныне народному депутату Ивану Куличенко.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Филатов поблагодарил Куличенко за «выбивание» денег из госбюджета. По словам градоначальника, нардепу удалось добиться выделения средств на ремонт школ. Кроме того, Иван Куличенко пытается добиться финансирования на продолжение строительных работ по съезду с Кайдакского моста, а также возмещения НДС для метрополитена.

Читайте также: В Днепре состоялся аукцион по закупке 13 троллейбусов.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю