В Днепре состоялся аукцион по закупке 13 троллейбусов

04.10.2016 16:56

Общественный активист Иван Васючков на своей странице в Фейсбук рассказал об итогах аукциона по закупке 13 новых троллейбусов для Днепра.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«На текущий момент фаворитом является ООО «СП «Янікс» с суммарной цифрой 58,49 млн. грн за 13 троллейбусов (4,5 млн за каждый). Следом идет участник ООО «Окраїна» с ценой 58,5 млн грн.

Изначально на приобретение 13 троллейбусов город планировал потратить 63,7млн грн, т.е., предварительная экономия составляет более 5,2млн. грн (чего хватает на приобретение еще одного троллейбуса).

Напомню, что ООО «СП «Янікс» участвовало в тендере с троллейбусами «Белкоммунмаша» АКСМ 321.

Ждём акцепта победителя, ну и, конечно же, новых троллейбусов в городе», - написал он.

Читайте также: Днепру предлагают купить белорусские троллейбусы.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю