Филатов озвучил свои планы относительно второго мэрского срока

22.06.2017 14:44

Городской голова Днепра Борис Филатов заявил, что еще раз намерен баллотироваться на должность градоначальника.

Об этом он заявил в прямом эфире skrypin.ua, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Я этого никогда и не скрывал. А вообще, это дело случая. Я никогда не думал, что буду работать в Днепропетровской облгосадминистрации, в Верховной Раде с этими идиотами. Хотя в горсовете у нас вообще "спецотлов"... И что буду в мэрском кресле сидеть тоже не думал. Это, наверное, было самое сложное решение в моей жизни», - сказал он.

Читайте также: Геннадий Корбан предложил Борису Филатову пари

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Денис
23.06.2017
Фил, жги напалмом! За время бесконечной каденции дяди Вани город пришел в состояние нестояния. С Филом дела пошли в гору - это видно невооруженным глазом! Поддерживаем, одобряем и будем грудью за тебя стоять, потому что с тобой у Днепра есть перспектива стать городом европейского уровня.
Татьяна
23.06.2017
Поддерживаю, потому что вижу работу мера. Казалось , чепуха, но за 30 лет проживания впервые увидела, что у нас на ж/м ПОБЕДА моют дороги. 100% поддерживаю предыдущий комментарий.
Ирина Б.
22.06.2017
С удовольствием отдам свой голос за Филатова.слежу за его работой-очень довольна.Никогда раньше не были дороги в Днепре такими европейскими.Едешь и получаешь удовольствие.Большое спасибо за обновлённый проспект Мира на Левобережном 3.Порядок и красота как на Фестивальном причале.Я -за молодого перспективного грамотного Филатова.Большое спасибо за все его начинания!Хочу чтобы у Бориса было больше единомышленников.Чтобы его инициативы в горсовете почаще поддерживали а не ставили палки в колёса.
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю