Филатов назвал Порошенко "папой кондитерским"

11.02.2015 21:00

Сегодня в парламенте во время обсуждения проекта Постановления о внесении изменений в Постановление Верховной Рады об избрании председателей, первых заместителей, заместителей председателей, секретарей, членов комитетов Верховной Рады Украины восьмого созыва произошла словесная перепалка между нардепом из Днепропетровска Борисом Филатовым и председателем партии «Блок Петра Порошенко» Юрием Луценко.

Об этом пишет интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Первый раз за восемь созывов Верховной Рады мы имели шанс соблюсти закон и чтобы персональный состав этой комиссии составлял 15 человек. Все лидеры фракций согласовали по квотному принципу. "Блок Порошенко" дал треть этой комиссии – 5 человек, - и провалил успешно голосование за эту комиссию. Вам должно быть стыдно, вы парализовываете работу в парламенте. И вы, Юрий Витальевич, несете персональную за это ответственность», - заявил Борис Филатов.

Читайте также: Филатов: «Я ультрапатриот из правой оппозиции» (ИНТЕРВЬЮ)

«Пане голово спецкомісії Філатов, я вас дуже попросив би припинити давати оцінки всім, забуваючи про свою частину роботи. Я попросив би не бути святіше Папи Римського, і навіть дніпропетровського», - сказал Луценко.

«Я не буду говорить, кто святее Папы Римского, или папы "кондитерского", у меня есть лично подписанный документ Юрия Витальевича Луценко, где он вычеркнул господина Ризаненко с должности первого зама и внес в качестве секретаря господина Усова. Разбирайтесь внутри вашей фракции», - парировал Борис Филатов.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Смаил
11.02.2015
Чистый клоун
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет