Филатов: «Днепр передал Харькову эстафету «ленинопада»

29.09.2014 08:48

Заместитель губернатора Днепропетровской области Борис Филатов на своей траничке в Facebook заявил, что Днепропетровск передал Харькову эстафету «ленинопада».

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

В воскресенье, 28 сентября, поздно вечером, подобно февральскому сносу памятника Ленину на центральной площади Днепропетровска, в Харькове также пал «кровавый Истукан».

Борис Филатов напомнил, что зимой своими событиями Днепропетровск удивил всю страну.

«В Харькове снесли памятник Кату Украины. Многие либералы в недоумении. Рефлексируют над идиотским вопросом, на который все патриоты ответили еще со времен Майдана и "прикрого самогубства" на Бессарабке.

Либералы, я дарю вам фото. Днепр - сердце страны. Февраль.

Спасибо моим друзьям, идиотам-правосекам. Тогда никто не мог поверить, что после того, как кровавый Истукан рухнет, наш великий Город удивит всю страну.

Харьков, друже, мы передали тебе эстафетную палочку. Жалко только, что так поздно...», - написал замгубернатора.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Всеволод
29.09.2014
В Києві теж валили і що змінилось? Ті самі рила і далі сидять при владі та займаються корупцією, а нам пам'ятники підсовують для розваг. Пройдуть вибори і ми знову отримаємо набір бізнесменів-політиків, яким до дупи наші потреби та проблеми.
лола
29.09.2014
Давно пора!
Харьков
29.09.2014
Бесславные ублюдки бендеровские!!!
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю