Есть социальный запрос, который может помешать местным выборам, - политолог

27.03.2015 12:17

Днепропетровский политолог Виктор Пащенко считает, что внутри Днепропетровской области существует конфликт, потому что люди не смогли остановиться и продолжили использовать такие методы, как похищение людей, захват зданий. По его мнению, это социальный запрос.

Об этом он сообщил во время круглого стола «Украина и Днепропетровск сегодня: о нарушении прав человека и журналистов», пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Я думал, что период экстраординарной политики в нашей стране закончится после парламентских выборов. Понятно тогда, политики боролись за место в Верховной Раде. Но эта экстраординарная политика продолжается. Политика, когда все время уповают на что-то, апеллируют к судьбам родины. Несмотря на все заверения и лозунги, сегодня наш регион — главный очаг нестабильности. И эта нестабильность получилась не по внешним причинам, а по внутренним. Хотя пытаются сказать, что есть диверсанты, сепаратисты, мол, они раскачивают ситуацию.

У нас сейчас и внутри области конфликт, и конфликт между областью и Киевом. Все потому, что люди не смогли остановиться и продолжили использовать такие методы, как похищение людей, захват зданий. Но самое главное, что у людей даже есть ожидание того, что изменения в стране так и должны проходить. Кого-то украли? Ну, так и надо. Не в суде будем доказывать правоту, а нужно украсть кого-то. Это социальный запрос.

Не удивлюсь, если на местных выборах мы увидим не обещания от политиков что-то сделать, а обещание вывезти куда-то, украсть, посадить в подвал. У нас тяжелый период. И такие методы должны либо прекратиться, либо получить повсеместное распространение. Если распространение, то страшно представить, во что все превратится. Если такое будет происходить в каждом городе, то у нас и наблюдателей не хватит на выборы», - заявил Виктор Пащенко.

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю