Если стану мэром, не буду выполнять команду о снижении температурного режима, - Вилкул

10.11.2015 13:33

«Если люди выберут меня мэром, я не буду выполнять команду о снижении температурного режима в квартирах, школах и садиках до 16 градусов или даже 12 градусов, как сейчас говорят в правительстве. В домах жителей Днепропетровска будет тепло. Нынешняя власть довела город до кризиса. Прошел уже месяц отопительного сезона, а город до сих пор не получил лимитов на газ – необходимого объема газа», - заявил Александр Вилкул, кандидат в мэры Днепропетровска в эфире телеканала «Украина».

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

«Я не буду снижать температуру. Во-первых, будут болеть дети, будут болеть старики. Во-вторых, система отопления, которая у нас в городах, была создана еще в советские времена. И ее можно просто разморозить, если снизить температуру воды в теплосетях.  Люди вообще без тепла останутся», - подчеркнул Вилкул. - «Поэтому надо думать не как людей заморозить, а как утеплить дома и обеспечить людям комфорт. Но для этого власть должна работать слажено», - резюмировал кандидат в мэры Днепропетровска.

Как подчеркнул он«слабое тепло и отсутствие лимитов на газ – это пример того как политиканы занимаются чем угодно – провокациями, пугают людей войной, а реальную работу – ту, для которой люди и выбирают – не делают».

«Подход простой – запугать людей, а дальше люди будут прощать им и холодные квартиры, и коррупцию, и отъем предприятий.. Проще всего прокручивать делишки  под видом «лишь бы не было войны!». И в Днепропетровске это взято на вооружение. За полтора года город откатился по многих позициям чуть не ли на последние места», - сказал он.

Вилкул отметил, что «раньше мы за несколько месяцев до начала отопительного сезона делали четкий план подготовки – это тысячи пунктов. За две недели начиналась прокачка системы. А сейчас в ЖКХ из событий – только открытие уголовных дел на нынешних чиновников за воровство денег, которые заплатили люди».

Читайте также: Работники культуры Днепропетровска выступили в поддержку Александра Вилкула

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Комментарии
Днепр
10.11.2015
Беня заплатит.
криворогий
10.11.2015
а газ оплатиш из своего вороватого кармана?
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю