Работники культуры Днепропетровска выступили в поддержку Александра Вилкула

10.11.2015 11:45

Работники культуры Днепропетровска поддерживают кандидатуру Александра Вилкула на пост городского головы Днепропетровска.

Об этом заявила народная артистка Украины, директор Днепропетровского дома органной и камерной музыки Татьяна Бабич, сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ"..

Она уверена, что именно Вилкул сделает город настоящим культурным центром страны, ведь он всегда поддерживал культуру в Днепропетровске, в отличие от своих оппонентов, которые ее разрушали.

«Мы четко помним, что сделала группа «Приват», когда прибрала к рукам завод Петровского перед перепродажей «Евразу». Они сразу закрыли ДК Ильича и выгнали тысячи детей и педагогов на улицу», - сказала Бабич.

ДК Ильича - памятник архитектуры начала ХХ века, спроектированный зодчим Александром Красносельским, и в свое время бывший центром культурной жизни Днепропетровска, сейчас находися в ужасном состоянии и стремительно разрушается. Краеведы и деятели культуры Днепропетровска неоднократно пытались добиться его спасения, писали открытые письма но безрезультатно. За полтора года руководства областью Корбаном и ФИлатовым вопрос так и не был решен.

«В отличие от них, Вилкул, поддерживал культуру: развивал театры, Фестивали классической музыки, отремонтировал Театральный бульвар. А для молодежи сделал Бест-Сити, который стал одним из символов не только Днепропетровска, но и всей Украины.

Если мы хотим, чтобы Днепропетровск был культурным центром, надо выбрать мэром Вилкула», - подчеркнула народная артистка Украины.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Комментарии
Олег
10.11.2015
Александр Вилкул продолжает отжимать Бизнес http://vilkul.aleksandr.com
Олег
10.11.2015
Борис Филатов продолжает отжимать Бизнес http://filatovborys.com
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю