Экс-прокурор из Днепропетровщины хочет возглавить Антикоррупционное бюро

12.02.2015 20:00

Сегодня конкурсная комиссия по избранию кандидатов на пост директора Национального антикоррупционного бюро Украины опубликовала список претендентов на этот пост. Среди них есть и известные представители из Днепропетровской области.

Об этом пишет интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Первый из них - экс-заместитель прокурора Днепропетровской области Юрий Трегубов, он же бывший народный депутат Украины 6 созыва, экс-секретарь Комитета Верховной Рады Украины по вопросам борьбы с организованной преступностью и коррупцией.

Был избран по спискам "Блока Юлии Тимошенко". Его мать - Ольга Трегубова - долгое время работает бессменной помощницей лидера партии Юлии Тимошенко.

Второй претендент - Денис Стюпан, юрист из Днепропетровска. Осенью 2014 года участвовал в парламентских выборах в качестве самовыдвиженца по 27 избирательному округу, но проиграл.

 

Комментарии
рома
13.02.2015
Посмотрите видеоVITALINO1980 в ютубе как милиция и прокуратура в такое тяжёлое для страны время деньги берут, особенно ГАИ с грузовиков и фур. Пожалуйста просьба к ментам и прокурорам ОСТАВЬТЕ ЭТО БЮРО В ПОКОЕ И ПОКИНЬТЕ УКРАИНУ иначе будем вас жестоко наказывать!!
таня
13.02.2015
прокуроров, милиционеров туда близко допускать НЕЛЬЗЯ, они же довели страну до такого ужаса!! Пожалуйста не играйтесь с народом.
Украинец
12.02.2015
даже по лицу видно что это принципиальный и честный человек. Такой никогда даже взятки не возьмет
Последние записи в блогах

Асоціація міст України передала до ДФС перелік підприємств, що не сплачують ПДФО та звернулася до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо забезпечення сплати податку на доходи фізичних осіб до відповідних бюджетів за фактичним місцем знаходження підприємств.

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат