Дніпропетровський журналіст судиться з російським телеканалом

25.02.2015 09:24

Дніпропетровський журналіст і блогер В’ячеслав Поїздник судиться з телеканалом «Россия 1» через порушення його авторського права на відео. Відповідний позов журналіст подав у вівторок, 24 лютого, до Індустріального районного суду Дніпропетровська, передає "Радіо Свобода".

За даними з позовної заяви, 7 березня 2014 року журналіст відзняв на відео інтерв’ю з таксистом, який возив Дніпропетровськом знімальну групу російського телеканалу, воно було викладене на сайті громадського об’єднання «ЗОВ» та на каналі ЗОВу на YouTube. На тому відео таксист розповідав про роботу російської знімальної групи в Дніпропетровську, зокрема про постановочні кадри.

Читайте також: У Дніпропетровську на Царьова відкрили кримінальне провадження

За інформацією В’ячеслава Поїздника, 8 лютого 2015 року він дізнався, що відзнятий ним матеріал був використаний без його згоди і з порушенням його авторських прав у програмі «Специальный корреспондент» на телеканалі «Россия 1».

Як повідомив Поїздник, відповідачами у його позові названі керівник студії програми «Специальный корреспондент» Олександр Рогаткін та телеканал «Россия 1».

Журналіст вимагає відшкодування матеріальних збитків – 24 тисячі 360 гривень, а також ухвалення рішення «щодо припинення відповідачем дій, що порушують авторське право позивача».

Представники російського каналу наразі цю ситуацію не коментували.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Закон один для всех"
Подробнее
Лидер общественной организации "Закон один для всех"
Подробнее
Комментарии
king
25.02.2015
Кинули Поездника кацапы!!! А ты не связывайся )))
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат