Дніпропетровський осередок «Київського Діалогу» проводить конкурс малих грантів

05.05.2015 15:20

Проект підтримки регіональних ініціатив в Дніпропетровській області – це конкурсна програма грантів, метою якої є сприяння розв’язанню конкретних проблем місцевих громад Дніпропетровської області шляхом підтримки локальних громадських ініціатив.

Про це йдеться у заяві про конкурс на фейсбук, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Заявки для участі приймаються від неприбуткових громадських організацій, які розробили свої проекти відповідно до пріоритетів конкурсу:

- Сприяють взаємодії між громадськими організаціями, владою, наукою та бізнесом
- Мають чіткі цілі та план їх досягнення
- Орієнтовані на досягнення конкретних вимірюваних результатів
- Мають обґрунтовані бюджети та орієнтовані на залучення додаткових коштів шляхом соціального партнерства

До участі у конкурсі приймаються проекти за темами:

- Посилення соціального партнерства і взаємодії між громадськими організаціями, владою, наукою та бізнесом
- Залучення громадськості для участі у формуванні прозорих місцевих бюджетів
- Реалізація проектів має здійснюватися в період з 01 червня 2015 року до 31 жовтня 2015 року включно.

Заявки (аплікаційна форма та бюджет) приймаються електронною поштою на адресу dnipropetrovsk@kiev-dialogue.org
до 18:00 10 травня 2015 року включно.

Читайте також: Дніпропетровцям розповіли, як стали власниками майна всього міста

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю