Дніпропетровська облрада прийняла «рамковий» бюджет на 2016 рік

04.12.2015 11:03

4 грудня у ході  XXXV сесії  VI  скликання облрада прийняла «рамковий» обласний бюджет на 2016 рік.

Обсяг дохідної частини бюджету в 2016 році з урахуванням трансферів з держбюджету склав близько 12,9 млрд. грн., у тому числі доходи загального фонду  - майже  12,7 млрд. грн,  спеціального - близько  217,6 млн. грн. Бюджет збалансований  за доходами та видатками, пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу облради.

«Всі суми обласного бюджету по статтям і проектам будуть розподіляти депутати  обласної ради нового скликання. Прийнятий сьогодні  обласний  бюджет забезпечує фінансову стабільність Дніпропетровщини. Ми зберегли усі соціально захищенні виплати, забезпечили роботу бюджетних та соціальних сфер регіону. Вчителі, лікарі, культпрацівники гарантовано отримуватимуть зарплату, а усі школи, лікарні та інші соцзаклади - кошти для своєї подальшої роботи і обслуговування громад», - прокоментував голова облради Євген Удод.

У видатковій частині передбачене поетапне підвищення розміру зарплати працівникам бюджетної сфери: з першого травня до 1450 грн, з грудня 2016 – до 1550 грн.

Видатки на освіту: 1 427,1  млрд грн., на медичну галузь – 2093,5  млрд. грн., соцзахист та соціальне забезпечення - 263 млн. грн. (з них 6,3 млн. грн. - допомога малозабезпеченим верствам населення та учасникам АТО), на галузь «Культура і мистецтво”  -  142,9 млн. грн.

На обласні програми: «Здоров`я населення Дніпропетровщини» - 203,9 млн. грн,  «Молодь Дніпропетровщини» - 2,8 млн. грн., «Оздоровлення та відпочинок дітей» - 21,9 млн. грн., ще 1 млн. грн. передбачено на виконання обласних програм з підтримки малого і середнього підприємництва, 1,3 млн. грн. - на розробку документації із землеустрою учасникам та родинам загиблих в АТО на  безоплатну приватизацію земельних ділянок.

Також 300 млн. грн. спрямують на поточний та капітальний ремонт доріг комунальної власності, 270 млн. направлять на природоохоронні заходи, 200 млн. грн. на будівництво та реконструкцію водогонів та ін.

Читайте також: Советник губернатора прокомментировал принятие бюджета "старым" облсоветом

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
для Наташи
04.12.2015
Рамковый - международное понятие, подразумевает принятие бюджета на несколько лет. ЕС принимает рамковый бюджет на 7 лет! А наш областной "рамковый" бюджет - это просто областной бюджет плюс модное слово "рамковый"(
Наташа
04.12.2015
В Бюджетном кодексе такого понятия нет. Что значит "рамковый"?
Последние записи в блогах

Про це на другому засіданні робочої групи з доопрацювання до другого читання проєкту Закону України «Про повну загальну середню освіту» сказала аналітик Асоціації міст України Людмила Мозгова. У нараді взяли участь представники секретаріату Комітету ВР, профільних міністерств, профспілки, батьківської спільноти, експерти та керівники закладів освіти.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее

Впродовж січня – травня 2019 року органи фіскальної служби Дніпропетровщини забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму  6 млрд 285,9 млн гривень. Якщо цей показник порівняти з січнем – травнем  минулого року, то цьогорічна сплата єдиного внеску збільшилась на 1 млрд 58,2 млн гривень.

При цьому, лише у травні поточного року платники єдиного внеску Дніпропетровської області перерахували на рахунки Держказначейства 1 млрд 261,1 млн грн, що на 171,2 млн грн більше травневих надходжень 2018 року.

Нагадуємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

 

Подробнее

За січень – травень 2019 року за оперативними даними до зведеного бюджету зібрано 507,2 млрд грн. Це на 13,3%, або на 59,5 млрд грн більше відповідного періоду минулого року. Так, за січень-травень 2018 року до зведеного бюджету надійшло 447,6 млрд грн.

За словами в.о. Голови ДФС Олександра Власова, до державного бюджету зібрано 400,1 млрд грн. Цей показник перевищує відповідний період минулого року на 11,5%, або на 41,1 млрд гривень.

«Позитивна динаміка спостерігається по всіх податкових і митних платежах. Позитив маємо за рахунок ефективного адміністрування та контролю за правильністю декларування, а також акцентування на боротьбі з правопорушеннями. Крім того, маємо понад 90% сплати податків у добровільному порядку», - зазначив Олександр Власов.

Так, податкових платежів до загального фонду держбюджету у січні-травні 2019 року зібрано у розмірі 242,5 млрд грн. Це на 10,6% або на 23,1 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Митних платежів надійшло 128,4 млрд грн, що на 2,8 млрд грн, або на 2,2% більше, ніж за січень-травень 2018 року.

У травні поточного року до зведеного бюджету зібрано 117,1 млрд грн. Це на 11,9%, або на 12,4 млрд грн перевищує показник травня минулого року. До державного бюджету зібрано майже 93,2 млрд грн. Це на 10,8%, або на 9,1 млрд грн перевищує збір травня 2018 року.

До загального фонду держбюджету у травні зібрано 60,1 млрд грн податкових платежів, що на 11%, або майже на 6 млрд грн більше, ніж у травні милого року.  Митних платежів надійшло 27,4 млрд грн, що на 3,3%, або на 0,9 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет