Влада оточила себе "кишеньковими" громадськими активістами?

20.04.2015 15:32

Учасники громадської організаціїї "Самозахист підприємців" опублікували відкритого листа на ім'я в.о. мера Дніпропетровська Галини Булавки, де виказують рішучий протест щодо «кишенькових» громадських рад, якими себе оточила міська влада.

Про це активісти заявили на своїй сторінці у фейсбук, повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ"

Звернення

В.о. міського голови Дніпропетровська
Булавці Галині Іллівні

Шановна Галино Іллівно!


Вже багато років Дніпропетровська міська рада демонструє зневажливе відношення до громадських організацій міста. Оточивши себе «кишеньковими» громадськими радами та організаціями, які з легкістю сприймають усі вказівки, керівництво міста вирішило, що вже має право втручатися в роботу будь-якої громадської організації.

ГРОМАДСЬКІСТЬ МІСТА ВИКАЗУЄ РІШУЧІЙ ПРОТЕСТ!

Не громадські організації представляють інтереси влади, а, навпаки, міська рада є представницьким органом територіальних громад!

Тим більше обурення викликає подія, яка сталася 17.04.2015.
31.03.2014р. громадські організації міста вирішили провести загальні збори з метою створення Представницького органу громадських організацій при міській раді. На загальних зборах було обрано ініціативну групу з підготовки заходу. Було розроблено вимоги щодо учасників конкурсу та підготовлене повідомлення щодо організації зборів. 15.04.2015 текст повідомлення було передано до міської ради з метою його оприлюднення.
Проте, коли 17.04.2015р. повідомлення з’явилося в засобах масової інформації, з’ясувалося, що хтось вніс до нього зміни.

Шановна Галино Іллівно! Вимагаємо негайно з’ясувати особу, яка вважає себе вищою за громадські організації, і вжити заходів щодо притягнення цієї особи до дисциплінарної відповідальності, навіть до звільнення з посади. Негайно надрукувати оголошення у первинному вигляді.
Запрошуємо Вас взяти участь у зборах ініціативної групи 21.04.2015р. о 16-й годині у каб №724.
ГО «Самозахист підприємців» 
ГО «Укри» 
ГО «Оріана»
ГО «Завіт Святослава»
Профспілка іноваційних та малих підприємств
Та інші громадські організації
20.04.2015р.

Читайте також: Заммэра Ирина Зайцева будет отвечать в суде

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, депутат Днепропетровского городского совета 6 созыва
Подробнее
Днепропетровская областная общественная организация "Самозащита предпринимателей"
Подробнее
Комментарии
Житель Днепра
20.04.2015
Карманные организации Зайцевой выступили против карманных организаций Булавки? Веселуха!)))
Андрей
20.04.2015
Жулики из так называемого "самозахыста" крышуют незаконные киоски.
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю