Влада оточила себе "кишеньковими" громадськими активістами?

20.04.2015 15:32

Учасники громадської організаціїї "Самозахист підприємців" опублікували відкритого листа на ім'я в.о. мера Дніпропетровська Галини Булавки, де виказують рішучий протест щодо «кишенькових» громадських рад, якими себе оточила міська влада.

Про це активісти заявили на своїй сторінці у фейсбук, повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ"

Звернення

В.о. міського голови Дніпропетровська
Булавці Галині Іллівні

Шановна Галино Іллівно!


Вже багато років Дніпропетровська міська рада демонструє зневажливе відношення до громадських організацій міста. Оточивши себе «кишеньковими» громадськими радами та організаціями, які з легкістю сприймають усі вказівки, керівництво міста вирішило, що вже має право втручатися в роботу будь-якої громадської організації.

ГРОМАДСЬКІСТЬ МІСТА ВИКАЗУЄ РІШУЧІЙ ПРОТЕСТ!

Не громадські організації представляють інтереси влади, а, навпаки, міська рада є представницьким органом територіальних громад!

Тим більше обурення викликає подія, яка сталася 17.04.2015.
31.03.2014р. громадські організації міста вирішили провести загальні збори з метою створення Представницького органу громадських організацій при міській раді. На загальних зборах було обрано ініціативну групу з підготовки заходу. Було розроблено вимоги щодо учасників конкурсу та підготовлене повідомлення щодо організації зборів. 15.04.2015 текст повідомлення було передано до міської ради з метою його оприлюднення.
Проте, коли 17.04.2015р. повідомлення з’явилося в засобах масової інформації, з’ясувалося, що хтось вніс до нього зміни.

Шановна Галино Іллівно! Вимагаємо негайно з’ясувати особу, яка вважає себе вищою за громадські організації, і вжити заходів щодо притягнення цієї особи до дисциплінарної відповідальності, навіть до звільнення з посади. Негайно надрукувати оголошення у первинному вигляді.
Запрошуємо Вас взяти участь у зборах ініціативної групи 21.04.2015р. о 16-й годині у каб №724.
ГО «Самозахист підприємців» 
ГО «Укри» 
ГО «Оріана»
ГО «Завіт Святослава»
Профспілка іноваційних та малих підприємств
Та інші громадські організації
20.04.2015р.

Читайте також: Заммэра Ирина Зайцева будет отвечать в суде

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, депутат Днепропетровского городского совета 6 созыва
Подробнее
Днепропетровская областная общественная организация "Самозащита предпринимателей"
Подробнее
Комментарии
Житель Днепра
20.04.2015
Карманные организации Зайцевой выступили против карманных организаций Булавки? Веселуха!)))
Андрей
20.04.2015
Жулики из так называемого "самозахыста" крышуют незаконные киоски.
Последние записи в блогах

Станом на 1 травня 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму 11,4 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні - квітні поточного року 323 справ на суму 314,8 млн грн на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 201 справу на суму 267,1 млн грн, що складає 62,2 % від загальної суми розглянутих судами справ.

Із загальної кількості адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДФС Дніпропетровської області більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень.

Так, з початку року на розгляді у судах знаходилось 4727 таких справ на суму 9,0 млрд гривень. З них судами розглянуто 196 справ на суму 113,0 млн грн, з яких на користь органів ДФС вирішено 122 справи на суму 65,2 млн гривень.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили роботу міжрегіонального конвертаційного центру, через який було проконвертовано понад 1 млрд грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 205, ч. 2 ст. 209 КК України було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки, підприємствам державної та комунальної форми власності Київської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей та м. Києва з формування штучного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Зокрема, встановлено, що учасниками злочинної групи здійснено реєстрацію та придбання низки підконтрольних підприємств, на рахунки яких «клієнти» «конверту» перераховували грошові кошти за нібито придбані ТМЦ (товари та послуги).

Отриману такими шляхами готівку фігуранти передавали замовникам незаконних послуг, за винятком «винагороди» у розмірі 10-13% від суми конвертації.

Таким чином протягом 2018-2019 років через рахунки компаній, які входили до складу конвертцентру, було проконвертовано понад 1 млрд. грн.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів та їх транспортних засобах з незаконного обігу вилучено 567 тис. гривень готівкою, 53 печатки, 2 електронних ключа, 13 одиниць комп’ютерної техніки, 30 мобільних телефонів, 31 банківську картку, 15 електронних носіїв інформації, фінансово-бухгалтерську документацію, чорнові записи та травматичний пістолет 9 мм марки „SHMEISSER PSH 790” без дозвільних документів та 13 набоїв до нього.

Окрім того, накладено арешт на 3,4 млн грн ліміту суми ПДВ на рахунках компаній-фігурантів в СЕА ПДВ.

Слідство триває.

 

Подробнее

Доходи місцевих бюджетів Дніпропетровської області за січень – квітень 2019 року склали 9 млрд 437,7 млн грн, що на 2 млрд 145 млн грн більше аналогічного періоду 2018 року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Більше половини надходжень у місцеві скарбниці Дніпропетровського регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума склала 5 млрд 223,3 млн грн, що перевищує минулорічні показники майже на 1 млрд 18,5 млн гривень.

Наступною за рівнем надходжень є плата за землю. Її власники та землекористувачі сплатили протягом 2019 року майже 1 млрд 601,1 млн грн,  що на 402,1 млн грн більше аналогічного періоду минулого року.

Замикає трійку лідерів єдиний податок. Впродовж чотирьох місяців 2019 року спрощенці області сплатили 923,8 млн грн, що на 171,6 млн грн більше рівня 2018 року.

Подробнее

Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області з початку 2019 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) на рівні 5 млрд 24,8 млн гривень. Цьогорічний показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 887,1 млн грн або на 21,0 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Протягом квітня 2019 року фактичні надходження єдиного внеску склали 1 млрд 381,3 млн грн, що на 235,3 млн грн більше квітня 2018 року.

 «Варто відзначити, що такий ріст – результат комплексу заходів, що втілюються представниками усіх гілок влади та контролюючими органами у напрямку легалізації праці. Спілкуючись з працедавцями - порушниками, фахівці ДФС  вважають, що норми закону у сфері оплати праці мають  винятковий пріоритет. Тож, легальний ринок праці – це стабільні надходження до бюджетів та гарантоване соціальне і пенсійне забезпечення», - зазначила Оксана Томчук.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет