Дніпропетровці проведуть суботник разом із сім’ями учасників АТО

18.03.2015 23:06

У Дніпропетровську Центр соціально-психологічного відновлення учасників АТО та членів їх сімей запрошує небайдужих городян на суботник по благоустрою території Центра в селі Степове.

Про це повідомив у фейсбук журналіст і громадський діяч Валерій Гарагуц, пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Приблизний план заходу:

- збір в неділю 22 березня на площі Героїв Майдану о 9.00, від’їзд о 9.30

- благословення від УПЦ КП

- роботи по благоустрою території: побілка паркану, прибирання будівельного сміття, спилювання аварійних дерев і т.д

- концерт, обід

- повернення в місто біля 17 години.

«Забезпечення інструментом беруть на себе організатори суботника, про робочій одяг мають подбати самі учасники). Для визначення кількості необхідного транспорту, прохання повідомити про намір прийняти участь приватним повідомленням.

Якщо збираєтесь їхати своїм транспортом – повідомте про можливість взяти пасажирів. Запрошуємо також ЗМІ для висвітлення заходу.

Під час заходу ви зможете отримати відповіді-коментарі від засновників і партнерів проекту. Про свій намір прийняти участь повідомте Maks Mirošničenkoприватним повідомленням», - зазначає Валерій Гарагуц.

Комментарии
петрович
19.03.2015
а где это ?????
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що право на податкову соціальну пільгу мають громадяни, які працюють неповний робочий день, та батьки з двома і більше дітьми. 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю