Дніпропетровці дізнаються, про які обіцянки в сфері децентралізації забули нардепи

09.03.2015 17:00

За 100 днів роботи нового парламенту можемо підбити перші підсумки виконання обіцянок в сфері децентралізації. 11 березня у Дніпропетровську журналістам розкажуть, про які обіцянки в сфері децентралізації забули підписанти Коаліційної угоди.

Про е повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Захід проводиться Фундацією «Відкрите суспільство» в рамках проекту «Реформа децентралізації: краще зрозуміти обіцянки політиків і контролювати їх дії після виборів».

Під час прес-конференції будуть підведені перші підсумки виконання обіцянок в сфері децентралізації за 100 днів роботи нового парламенту:
• Що вдалося виконати учасникам парламентської більшості та які є труднощі?
• Які обіц янки в сфері децентралізації були забуті або виконанні частково?
• Якою є ключова передумова для успіху реформи в сфері децентралізації для Дніпропетровська?
• Чому утворилася громадська антикорупційна ініціатива «Повернемо мільярди до місцевих бюджетів», що вдалося зробити в Києві та чому ми йдемо у міста Сходу та Півня України?

В прес-конференції візьме участь директор Фундації «Відкрите суспільство» та експерт «Реанімаційного пакету реформ – Київ» та антикорупційної групи РПР Іван Сікора.

Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю