Днепру посвятят отдельную энциклопедию

18.09.2018 15:00

В Днепре планируют издать уникальную комплексную энциклопедию, посвященную городу. Инициатором ее создания стал факультет общественных наук и международных отношений ДНУ имени Олеся Гончара. Издание будет называться «Місто Дніпро – Великий Енциклопедичний словник».

Об этом интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» в  эксклюзивном комментарии  сообщил активист ОО «Союз избирателей города Днепра» Александр Высоцкий.

«В энциклопедии будет где-то два тома по 800 страниц формата А4. Туда войдут данные по истории города, улиц, отдельных зданий. Это будет беспрецедентное издание. Все рестораны и кафе, известные общественники, предприниматели, политики, о каждом здесь будет статья», - заявил активист.

«Этот проект поддерживает городская власть и руководство университета. Надеемся в ближайшие 3-4 месяца справиться с проектом и представить общественности. Пока проблема с финансированием не решена, все остальное - статьи и дизайн есть. Если говорить о свободной продаже, то все будет зависеть от финансирования. Единственное, что в библиотеки города издание точно поступит», - рассказал Александр Высоцкий.

Комментарии
Ганна Коротка
18.09.2018
Гарна новина. Бажаю успіху авторам і видавцям
Последние записи в блогах

Гібридна війна проти України нині шириться у напрямках які визначені Кремлем та його союзниками, з орденських та окультних структур з-за кордону, як приорітетні. Це напрямки у яких беззаперечний вплив мала б мати лишень українська держава.

Ці напрямки стають метою ворожих інформаційних атак, як і їх суспільні механізми, що донедавна були віддаленими від глобальної політики та самого поняття війни. До них відноситься системи формування колективної свідомості українців, українського національного менталітету.  

В житті країни це сфери національної культури, краєзнавства, туризму, патріотичного виховання молоді, історичної науки.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет