Днепровские депутаты поскандалили из-за дебатов

21.12.2016 12:35

Сегодня, 21 декабря, в горсовете Днепра проходит очередная сессия горсовета, на которую выносится проект решения о создании дебатных клубов в школах Днепра. На дебатную программу предлагает выделить 18 млн грн из городской казны.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

По словам докладчика Александра Куприенко, дебаты в школах крайне необходимы, поскольку они формируют коммуникабельные навычки у школьников, помогают развивать логическое мышление и пр. «Дебаты уже давно успешно практикуется в школах Европы и США», - сказал он. Заммэра Александр Шикуленко добавил, что 17 млн грн по дебатной программе предусмотрено для надбавок учителям, которые будут вести факультативы по дебатам.

При этом депутат горсовета Загид Краснов заявил, что деньги на дебаты в школах осядут в карманах чиновников. «Когда в школах текут крыши, а родителям приходится за свои средства приобретать учебники, 18 млн грн тратить на дебаты нецелесообразно», - отметил он.

Со слов других депутатов, многие городские школы нуждаются в замене окон, в них не оборудованы кабинеты информатики и пр.

Рассмотрение дебатного вопроса заняло более двух часов, включая перерыв. В результате решение все-таки было принято. «За» проголосовало 33 депутата.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского городского совета 7 созыва, Председатель партии и  общественной организации "Громадська сила"
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов, председатель общественной организации "Центр защиты"
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Павло
21.12.2016
Скандала не было. Посмотрите запись трансляции. Но Краснов в очередной раз проиграл. Не тех союзников выбрал однозначно.
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю