Днепропетровское метро станет коммунальным предприятием

14.04.2016 13:45

С целью завершения первой очереди строительства Днепропетровского метрополитена и в виду того, что город принял метро в коммунальную собственность территориальной громады, депутатам предлагают проголосовать за реорганизацию ГП «Днепропетровская дирекция метрополитена» в юридическое лицо КП «Днепропетровская дирекция строительства метрополитена».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на проект решения сессии горсовета.

Новое коммунальное предприятие планируют подчинить департаменту транспорта и связи горсовета.

Читайте также: Почему Борис Филатов решил достраивать метро.

Комментарии
Fktrc
14.04.2016
Конечно, дам долги громадные нужно что то новенькое....
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю