Днепропетровский нардеп от Порошенко сотрудничает с "Оппозиционным блоком"

15.01.2015 10:00

Народные депутаты Украины 8 созыва от Днепропетровщины из разных политических партий находят новые формы сотрудничества с политическими оппонентами.

Об этом пишет интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Вчера был зарегистрирован законопроект о внесении изменений в Закон Украины "О регулировании градостроительной деятельности". Его соавторами стали Максим Курячий от "Блока Петра Порошенко", Олег Крышин из "Народного фронта", Артур Мартовицкий и Константин Павлов из "Оппозиционного блока".

Для Верховной Рады Украины, вероятно, это новый этап личностных отношений между вчерашними оппонентами, и начат он был именно представителями Днепропетровской области.

Как оказалось, днепропетровские народные депутаты сумели найти общий язык друг с другом, несмотря на то, что еще недавно во время избирательной кампании осенью 2014 года "Блок Порошенко" и "Оппозиционный блок" не жалели друг для друга самых резких выражений. 

Спустя год после так называемой "Революции Достоинства" бывшие враги уже объединились для делового и политического сотрудничества.

Последует ли за этим практика совместного голосования и других форм парламентского взаимодействия, мы увидим в ближайшее время.

Напомним, что Артур Мартовицкий и Константин Павлов были в числе тех, кто голосовал 16 января 2014 года за печально знаменитые законы, приведшие к массовым столкновениям и последующим событиям на Майдане.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва
Подробнее
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва, председатель Криворожской городской организации Партии регионов
Подробнее
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
55
15.01.2015
Максим КУрячий классический приспособленец, вот и все дела
ВВП
15.01.2015
Видать быстро все плохое забывается, - и смерти на Майдане и преступления Януковича и его шайки. Украинцы к сожалению недолго помнят обиды и поэтому виновные всегда могут чуствовать себя безнаказанные. Эх Курячий, аукнется тебе твоя работа
Гость
15.01.2015
Ну и что такого, нормальная европейская практика.Если вопрос во благо области, то почему кто то должен заявлять "а баба яга против", не логично.
Иван
15.01.2015
Я помню как этот Курячий на выборах пел как будет бороться с регионалами и как они мешают нам жить, и вот тепреь вижу все стало на свои места. Дорвался до корыта
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю