Днепропетровский горсовет принял положение о петициях

30.03.2016 17:13

На сегодняшней сессии депутаты Днепропетровского горсовета приняли положение о петициях.

Этой новостью на своей странице в Фейсбук поделился член общественной организации«Громадский контроль», заместитель директора ОО «Институт реформ и инноваций» Роман Сердюк, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Читайте также: В Днепропетровске хотят запретить продавать алкоголь в ларьках.

«Из основного:

- для рассмотрения необходимо 900 подписей;

- петиции можно собирать не только на сайте горсовета, но и на таких ресурсах, как http://e-dem.in.ua/;

- если петиция не касается вопросов горсовета и исполнительных органов, она пересылается компетентному органу», - пишет он.

В комментарии «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» Роман Сердюк объяснил, почему для рассмотрения петиции необходимо, чтобы ее подписали не менее 900 человек. 

«По закону, при населении от 500 тыс. до 1 миллиона необходимое количество подписей – не меньше 500. Очевидно, что законодатель предполагал приблизительно 1/1000 от населения. В нашем городе 986 тысяч жителей. Некоторые депутаты говорили о цифрах в 1500, 2000 подписей и даже 5000, но их удалось переубедить. Чтобы подписать петицию, необходима авторизация через BankID, которая исключает возможность накрутки подписей.

Кроме того, по уставу города, для местной инициативы (по сути это письменный устаревший вариант петиции) необходимо 250 подписей. Поэтому сошлись на округленной логичной цифре 900», - сказал он.

Читайте также: От мэра Днепропетровска требуют уволить своего заместителя.

Как это повлияет на рейтинг:
Директор ОО "Институт реформ и инноваций"
Подробнее
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Общественная организация "Институт реформ и инноваций"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет