Днепропетровский горсовет принял положение о петициях

30.03.2016 17:13

На сегодняшней сессии депутаты Днепропетровского горсовета приняли положение о петициях.

Этой новостью на своей странице в Фейсбук поделился член общественной организации«Громадский контроль», заместитель директора ОО «Институт реформ и инноваций» Роман Сердюк, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Читайте также: В Днепропетровске хотят запретить продавать алкоголь в ларьках.

«Из основного:

- для рассмотрения необходимо 900 подписей;

- петиции можно собирать не только на сайте горсовета, но и на таких ресурсах, как http://e-dem.in.ua/;

- если петиция не касается вопросов горсовета и исполнительных органов, она пересылается компетентному органу», - пишет он.

В комментарии «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» Роман Сердюк объяснил, почему для рассмотрения петиции необходимо, чтобы ее подписали не менее 900 человек. 

«По закону, при населении от 500 тыс. до 1 миллиона необходимое количество подписей – не меньше 500. Очевидно, что законодатель предполагал приблизительно 1/1000 от населения. В нашем городе 986 тысяч жителей. Некоторые депутаты говорили о цифрах в 1500, 2000 подписей и даже 5000, но их удалось переубедить. Чтобы подписать петицию, необходима авторизация через BankID, которая исключает возможность накрутки подписей.

Кроме того, по уставу города, для местной инициативы (по сути это письменный устаревший вариант петиции) необходимо 250 подписей. Поэтому сошлись на округленной логичной цифре 900», - сказал он.

Читайте также: От мэра Днепропетровска требуют уволить своего заместителя.

Как это повлияет на рейтинг:
Директор ОО "Институт реформ и инноваций"
Подробнее
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Общественная организация "Институт реформ и инноваций"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю