Днепропетровский горсовет принял положение о петициях

30.03.2016 17:13

На сегодняшней сессии депутаты Днепропетровского горсовета приняли положение о петициях.

Этой новостью на своей странице в Фейсбук поделился член общественной организации«Громадский контроль», заместитель директора ОО «Институт реформ и инноваций» Роман Сердюк, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Читайте также: В Днепропетровске хотят запретить продавать алкоголь в ларьках.

«Из основного:

- для рассмотрения необходимо 900 подписей;

- петиции можно собирать не только на сайте горсовета, но и на таких ресурсах, как http://e-dem.in.ua/;

- если петиция не касается вопросов горсовета и исполнительных органов, она пересылается компетентному органу», - пишет он.

В комментарии «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» Роман Сердюк объяснил, почему для рассмотрения петиции необходимо, чтобы ее подписали не менее 900 человек. 

«По закону, при населении от 500 тыс. до 1 миллиона необходимое количество подписей – не меньше 500. Очевидно, что законодатель предполагал приблизительно 1/1000 от населения. В нашем городе 986 тысяч жителей. Некоторые депутаты говорили о цифрах в 1500, 2000 подписей и даже 5000, но их удалось переубедить. Чтобы подписать петицию, необходима авторизация через BankID, которая исключает возможность накрутки подписей.

Кроме того, по уставу города, для местной инициативы (по сути это письменный устаревший вариант петиции) необходимо 250 подписей. Поэтому сошлись на округленной логичной цифре 900», - сказал он.

Читайте также: От мэра Днепропетровска требуют уволить своего заместителя.

Как это повлияет на рейтинг:
Директор ОО "Институт реформ и инноваций"
Подробнее
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Общественная организация "Институт реформ и инноваций"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет