Днепропетровский горсовет подтвердил ремонт дома Крупского за бюджетный счет

16.05.2015 15:00

В Днепропетровске за счет бюджета отремонтируют только один аварийный дом некоммунальной собственности: тот, в котором живет чиновник городского совета.

Об этом сказано в ответе на информационный запрос Радио Свобода в Днепропетровский горсовет от 29 апреля. Ответ, полученный 15 мая, подписан заместителем начальника управления жилищного хозяйства горсовета В. В. Грицаем.

«В прошлые годы средств из городского бюджета на ремонтные и другие работы в других аварийных многоэтажных домах Днепропетровска, которые не являются собственностью города и не находятся на балансе городских коммунальных служб, не предусматривалось», — говорится в документе.

В то же время в ответе на информационный запрос управление жилищного хозяйства подтвердило, что по решению городского совета от 28 января 2015 года из городского бюджета будет выделено 2,03 миллиона гривен на «усиление основ фундамента жилого комплекса "Славный" по улице Симферопольской, 11». Субвенция поступит в бюджет Октябрьского района Днепропетровска.

Читайте также: В Днепропетровске обсудят общественный контроль за работой Госреестра избирателей

Ранее первый заместитель городского головы Анатолий Крупский подтвердил, что речь идет о многоквартирном доме, в котором он живет. Как пояснил чиновник, эта многоэтажка находится в аварийном состоянии, ведь была возведена с нарушением строительных норм.

Выделенные деньги, отметил он, в дальнейшем будут возвращены в городской бюджет.

Источник: Лица

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель мэра Днепропетровска
Подробнее
Комментарии
Катерина
16.05.2015
Вернет деньги в бюджет? Точно! А потом догонит и еще вернет.
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю