В Днепропетровске обсудят общественный контроль за работой Госреестра избирателей

15.05.2015 22:39

19 мая в Днепропетровске состоится круглый стол на тему: «Перспективы улучшения общественного контроля за ведением Государственного реестра избирателей Украины накануне выборов», пишет "Хроника текущих событий".

Мероприятие состоится в 10:30 по адресу пр. им. Газеты «Правда», 42, 5 этаж .

Будут обсуждаться следующие вопросы:

- основные аспекты развития Госреестра, международные практики публичного контроля за ведением реестров;

- открытость Государственного реестра и контроль за составлением списков избирателей: какие персональные данные Госреестра избирателей должны быть открытыми для субъектов избирательного процесса?

- проблема идентификации в Украине, идентификаторы, которые могут быть открытыми в Государственном реестре избирателей;

- введение идентификационной карты гражданина Украины: шаг к электронному голосованию, дистанционному управлению избирателем своими персональными данными;

- регистрация переселенцев для их участия в голосовании во время местных выборов.

К участию в круглом столе приглашаются представители органов ведения Государственного реестра избирателей, представители власти, общественных организаций, политических партий, СМИ и все заинтересованные.

Регистрация участников: http://bit.ly/derj_reestr_vybottziv

Комментарии
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет