В Днепропетровске обсудят общественный контроль за работой Госреестра избирателей

15.05.2015 22:39

19 мая в Днепропетровске состоится круглый стол на тему: «Перспективы улучшения общественного контроля за ведением Государственного реестра избирателей Украины накануне выборов», пишет "Хроника текущих событий".

Мероприятие состоится в 10:30 по адресу пр. им. Газеты «Правда», 42, 5 этаж .

Будут обсуждаться следующие вопросы:

- основные аспекты развития Госреестра, международные практики публичного контроля за ведением реестров;

- открытость Государственного реестра и контроль за составлением списков избирателей: какие персональные данные Госреестра избирателей должны быть открытыми для субъектов избирательного процесса?

- проблема идентификации в Украине, идентификаторы, которые могут быть открытыми в Государственном реестре избирателей;

- введение идентификационной карты гражданина Украины: шаг к электронному голосованию, дистанционному управлению избирателем своими персональными данными;

- регистрация переселенцев для их участия в голосовании во время местных выборов.

К участию в круглом столе приглашаются представители органов ведения Государственного реестра избирателей, представители власти, общественных организаций, политических партий, СМИ и все заинтересованные.

Регистрация участников: http://bit.ly/derj_reestr_vybottziv

Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю