Днепропетровский флешмоб в защиту «адекватно мыслящих россиян» (ФОТО)

25.12.2014 10:33

В Днепропетровске провели флэшмоб «в защиту адекватно мыслящих людей в России, которые не поддерживают Путина», передает «Радио Свобода».

Около двух десятков активистов молодежных объединений и людей старшего возраста, участников Евромайдан, собрались на Фестивальном причале на Набережной Днепра и взяли в руки мини-плакаты с названиями украинских городов, 2014 страдали от российской агрессии, а также большой плакат «Россия, неужели этого мало? ».

По словам активистов, таким образом они дали свой ответ на акцию молодых людей в России, под домом Ксении Собчак, куда они принесли плакаты с названиями российских городов, пострадавших от терактов: по замыслу организаторов акции в Днепропетровске, они напомнили также о том, что Россия сама является «страной-террористом».

«Прочитав в новостях о том, что в России на людей, которые мыслят адекватно, рационально, противятся войне, вновь начинают давить, мы решили сделать эту акцию-ответ. К сожалению, сейчас в России то же, что и в Донецке: выйти и высказать свое мнение достаточно сложно, это чревато последствиями. Своим флэшмобом мы решили сказать, что мы - за адекватно мыслящих россиян. Мы также хотим напомнить, что Россия сама - страна-террорист. На листах мы написали названия городов Донбасса, пострадавших от таких действий России », - сказала координатор акции Анна.

Участников акции в Днепропетровске поддержал боец одного из добровольческих батальонов. В завершение флеш-моба активисты вместе спели Гимн Украины.

На этой неделе в Москве у дома Ксении Собчак собрались молодые люди на протест против слов телеведущей, которые прозвучали на большой ежегодной пресс-конференции Владимира Путина. Собчак, которая заявила, что на территории Чечни не работают законы России, попросила Путина квалифицировать слова и действия главы Чечни Рамзана Кадырова, который поддерживает досудебные расправы над родственниками боевиков. Во время акции в Москве молодые люди изображали жертв терактов, они держали плакаты, где были указаны города и годы, когда на территории России происходили террористические акты.

Фото: facebook

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Комментарии
Днепропетровск
25.12.2014
Эти клоуны - гастролёры или за хорошие деньги выступают
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

В ході перевірки одного з суб’єктів господарювання працівниками ГУ ДФС встановлені взаємовідносини з контрагентами, по яких внесена інформація до бази даних суб’єктів фіктивного підприємництва та наявні пояснення та протоколи допиту директорів щодо непричетності до ведення фінансово – господарської діяльності.

Аналізом баз даних ДФС України та відповідно наданих до перевірки документів встановлено, що ТОВ «С» реалізовано на ТОВ «М» кондиціонер та супутні послуги.

Проте, ланцюг та фізична можливість надання послуг у ТОВ «С» відсутні.

В Єдиному реєстрі досудових розслідувань по ТОВ «С» наявна інформація щодо порушення кримінального провадження за ознаками кримінальних порушень, передбачених ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України, відповідно якого досудовим розслідуванням встановлено здійснення ТОВ «С» безтоварних операцій, які спрямовані на надання послуг з формування штучного податкового кредиту.

До перевірки надано тільки договори та видаткові накладні/акти виконаних робіт. Для підтвердження факту здійснення господарської діяльності по придбанню ТМЦ не надано сертифікатів якості, інформації щодо приймання-передачі зазначеного товару матеріально - відповідальними особами, документально не підтверджено складський облік, не надано товарно-транспортні накладні.

  Крім того проведеною перевіркою встановлено, що ТОВ «М» здійснювало відшкодування вартості палива працівникам, які в той час перебували у відпустці або були звільнені, встановлені факти несвоєчасної реєстрації податкових накладних.

За результатами перевірки донараховано підприємству 942,4 тис. грн податкових зобов’язань разом із штрафними санкціями, які сплачені підприємством до бюджету у повному обсязі.

 

Подробнее

За січень - квітень 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 36 млрд 493,4 млн грн, що перевищує надходження січня - квітня минулого року майже на 8 млрд 265,2 млн грн, або на 29,3 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом поточного року спрямовано 27 млрд 055,7 млн грн (у тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 7 млрд 329,1 млн грн), що на 6 млрд 120,1 млн грн (або на 29,2%) більше надходжень відповідного періоду 2018 року.

До місцевих бюджетів області від платників регіону надійшло 9 млрд 437,7 млн гривень. Це на 2 млрд 145,1 млн грн (або на 29,4%) більше фактичних надходжень чотирьох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - квітні 2019 року в області зібрано 5 млрд 24,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 887,0 млн грн (або на 21,4%).

 

 

Подробнее

«За результатами цьогорічної деклараційної кампанії громадянами та фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність Дніпропетровщини подано 39328 декларацій про майновий стан та доходи, що на 9 декларацій більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Загальна сума задекларованого ними доходу становить 4 млрд 049,0 млн грн, що на 1 млрд 500,8 млн грн більше, ніж у минулому році. До сплати нараховано 99,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб,  що на 10,6 млн грн більше, ніж у минулому році та 13,1 млн грн військового збору, на 1,5 млн грн більше, ніж у 2018 році», - повідомила заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Серед декларантів є й мільйонери. Доходи у розмірі понад 1 мільйон гривень задекларували 273 громадянина з загальною сумою задекларованих  доходів 2 млрд 600,0 млн гривень. Суми задекларованих ними зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору складають 34,6 млн грн та 3,85 млн грн відповідно.

Також нагадуємо платникам податків, що суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій річній декларації, необхідно сплатити до 1 серпня 2019 року.

Попри завершення деклараційної кампанії, ще до кінця року громадяни можуть скористатися правом на отримання податкової знижки за наслідками 2018 року. На сьогодні вже 4907 мешканців Дніпропетровщини скористалися такою можливістю. Задекларована ними сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню на розрахункові рахунки платників, склаладає 10,7 млн гривень.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет