Днепропетровские нардепы отказались увольнять Ярему

15.01.2015 22:30

Подавляющее большинство народных депутатов Украины от Днепропетровской области отказались ставить свои подписи под обращением за увольнение нынешнего Генерального прокурора Виталия Яремы, которое было инициировано сегодня Егором Соболевым.

Об этом пишет интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Всего лишь пять парламентариев от Днепропетровщины поддержали своими подписями обращение. Остальные или отсутствовали или отказались подписывать.

Борис Филатов. За.

Юрий Береза. За.

Виктор Кривенко. За.

Валентин Дидыч. За.

Александр Дубинин. За.

Денис Дзензерский. Не подписал.

Читайте также: Как нардепы Днепропетровщины голосовали за бюджет страны

Виктор Галасюк. Не подписал.

Андрей Павелко. Не подписал.

Максим Курячий. Не подписал.

Иван Куличенко. Не подписал.

Константин Усов. Не подписал.

Вадим Нестеренко. Не подписал.

Олег Крышин. Не подписал.

Читайте также: Днепропетровский нардеп от Порошенко сотрудничает с "Оппозиционным блоком"

Андрей Денисенко. Отсутствовал.

Виталий Куприй. Отсутствовал.

Дмитрий Ярош. Отсутствовал.

Андрей Шипко. Не подписал.

Дмитрий Шпенов. Не подписал.

Александр Вилкул. Не подписал.

Дмитрий Колесников. Не подписал.

Константин Павлов. Не подписал.

Андрей Гальченко. Не подписал.

Артур Мартовицкий. Не подписал.

Яков Безбах. Не подписал.

Сергей Рыбалка. Не подписал.

Юлия Тимошенко. Не подписала.

Иван Кириленко. Не подписал.

Читайте также: Филатов просит общество информационно поддержать сбор подписей за отставку Яремы

Комментарии
РАДА
15.01.2015
Восхитительная картина!!!!!!!! Прям черный многоугольник , куда там Малевичу! Констатация того, что Ярема - гарантия сохранности коррупционных схем в Днепропетровске и области. Главное, что теперь знаем пофамильно всех членов ОПГ .
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат