Днепропетровские нардепы отказались увольнять Ярему

15.01.2015 22:30

Подавляющее большинство народных депутатов Украины от Днепропетровской области отказались ставить свои подписи под обращением за увольнение нынешнего Генерального прокурора Виталия Яремы, которое было инициировано сегодня Егором Соболевым.

Об этом пишет интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Всего лишь пять парламентариев от Днепропетровщины поддержали своими подписями обращение. Остальные или отсутствовали или отказались подписывать.

Борис Филатов. За.

Юрий Береза. За.

Виктор Кривенко. За.

Валентин Дидыч. За.

Александр Дубинин. За.

Денис Дзензерский. Не подписал.

Читайте также: Как нардепы Днепропетровщины голосовали за бюджет страны

Виктор Галасюк. Не подписал.

Андрей Павелко. Не подписал.

Максим Курячий. Не подписал.

Иван Куличенко. Не подписал.

Константин Усов. Не подписал.

Вадим Нестеренко. Не подписал.

Олег Крышин. Не подписал.

Читайте также: Днепропетровский нардеп от Порошенко сотрудничает с "Оппозиционным блоком"

Андрей Денисенко. Отсутствовал.

Виталий Куприй. Отсутствовал.

Дмитрий Ярош. Отсутствовал.

Андрей Шипко. Не подписал.

Дмитрий Шпенов. Не подписал.

Александр Вилкул. Не подписал.

Дмитрий Колесников. Не подписал.

Константин Павлов. Не подписал.

Андрей Гальченко. Не подписал.

Артур Мартовицкий. Не подписал.

Яков Безбах. Не подписал.

Сергей Рыбалка. Не подписал.

Юлия Тимошенко. Не подписала.

Иван Кириленко. Не подписал.

Читайте также: Филатов просит общество информационно поддержать сбор подписей за отставку Яремы

Комментарии
РАДА
15.01.2015
Восхитительная картина!!!!!!!! Прям черный многоугольник , куда там Малевичу! Констатация того, что Ярема - гарантия сохранности коррупционных схем в Днепропетровске и области. Главное, что теперь знаем пофамильно всех членов ОПГ .
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю