Днепропетровские нардепы отказались увольнять Ярему

15.01.2015 22:30

Подавляющее большинство народных депутатов Украины от Днепропетровской области отказались ставить свои подписи под обращением за увольнение нынешнего Генерального прокурора Виталия Яремы, которое было инициировано сегодня Егором Соболевым.

Об этом пишет интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Всего лишь пять парламентариев от Днепропетровщины поддержали своими подписями обращение. Остальные или отсутствовали или отказались подписывать.

Борис Филатов. За.

Юрий Береза. За.

Виктор Кривенко. За.

Валентин Дидыч. За.

Александр Дубинин. За.

Денис Дзензерский. Не подписал.

Читайте также: Как нардепы Днепропетровщины голосовали за бюджет страны

Виктор Галасюк. Не подписал.

Андрей Павелко. Не подписал.

Максим Курячий. Не подписал.

Иван Куличенко. Не подписал.

Константин Усов. Не подписал.

Вадим Нестеренко. Не подписал.

Олег Крышин. Не подписал.

Читайте также: Днепропетровский нардеп от Порошенко сотрудничает с "Оппозиционным блоком"

Андрей Денисенко. Отсутствовал.

Виталий Куприй. Отсутствовал.

Дмитрий Ярош. Отсутствовал.

Андрей Шипко. Не подписал.

Дмитрий Шпенов. Не подписал.

Александр Вилкул. Не подписал.

Дмитрий Колесников. Не подписал.

Константин Павлов. Не подписал.

Андрей Гальченко. Не подписал.

Артур Мартовицкий. Не подписал.

Яков Безбах. Не подписал.

Сергей Рыбалка. Не подписал.

Юлия Тимошенко. Не подписала.

Иван Кириленко. Не подписал.

Читайте также: Филатов просит общество информационно поддержать сбор подписей за отставку Яремы

Комментарии
РАДА
15.01.2015
Восхитительная картина!!!!!!!! Прям черный многоугольник , куда там Малевичу! Констатация того, что Ярема - гарантия сохранности коррупционных схем в Днепропетровске и области. Главное, что теперь знаем пофамильно всех членов ОПГ .
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет