Днепропетровские чиновники обещают навести порядок с киосками

22.10.2014 13:55

Депутат Днепропетровского городского совета Анна Вишнякова заявила, что в городе наведут порядок с киосками. Такое обещание от представителей власти получили борцы с незаконными МАФами, пишет 34. ua. 

Также в горсовете пообещали разработать алгоритм действий, который позволит предпринимателям-владельцам киосков работать на законных основаниях.

Общественный активист Виталий Малолетников, который ведет активную борьбу с незаконными архитектурными формами, отметил, что на последнем митинге, 1 октября, борцы с МАФами были услышаны и получили обещание уже в начале ноября увидеть правила установки киосков в Днепропетровске.

«Я не вижу повода для вынесения этого вопроса на сессию. Я лично против того, чтоб перегружать общество, которое и так является жертвой бюрократизма, лишними нормативными актами. Я считаю, что действующее законодательство позволяет исполнительной власти построить нормальный алгоритм действий, ввести предпринимателей в правое поле, и предложить им такой вариант работы, который устраивал бы и горожан, и предпринимателей, и городские власти»,— считает депутат Анна Вишнякова.

Как сообщалось ранее, во время пикета 1 октября к митингующим присоединились и сами предприниматели, которые выявили желание работать на законных основаниях.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю