Днепропетровские чиновники обещают навести порядок с киосками

22.10.2014 13:55

Депутат Днепропетровского городского совета Анна Вишнякова заявила, что в городе наведут порядок с киосками. Такое обещание от представителей власти получили борцы с незаконными МАФами, пишет 34. ua. 

Также в горсовете пообещали разработать алгоритм действий, который позволит предпринимателям-владельцам киосков работать на законных основаниях.

Общественный активист Виталий Малолетников, который ведет активную борьбу с незаконными архитектурными формами, отметил, что на последнем митинге, 1 октября, борцы с МАФами были услышаны и получили обещание уже в начале ноября увидеть правила установки киосков в Днепропетровске.

«Я не вижу повода для вынесения этого вопроса на сессию. Я лично против того, чтоб перегружать общество, которое и так является жертвой бюрократизма, лишними нормативными актами. Я считаю, что действующее законодательство позволяет исполнительной власти построить нормальный алгоритм действий, ввести предпринимателей в правое поле, и предложить им такой вариант работы, который устраивал бы и горожан, и предпринимателей, и городские власти»,— считает депутат Анна Вишнякова.

Как сообщалось ранее, во время пикета 1 октября к митингующим присоединились и сами предприниматели, которые выявили желание работать на законных основаниях.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю