Днепропетровщина - патриотично настроенный регион, - политолог

01.06.2018 10:00

Днепропетровщина - многонациональный, русскоязычный и патриотично настроенный регион. В большинстве именно русскоязычные и проукраински ориентированные жители Днепра и области в 2014 году предотвратили сепаратитский российский сценарий.

Об этом политолог Руслан Ключник рассказал в специальном комментарии интернет-изданию "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Днепропетровская область, как и большая часть регионов Украины - многонациональная. Большинство жителей области – этнические украинцы, как минимум, считающие себя таковыми. Наибольшее национальное меньшинство – русские. Насчёт родного языка – здесь вопрос более дискуссионный, так как многие люди, отождествляющие себя с Украиной и украинским народом, в жизни пользуются преимущественно русским языком. Именно это в 2014 году не учли сторонники пророссийского курса - того, что именно в нашей области проживает большое количество русскоязычных (!) патриотов Украины. Это предотвратило крымский и донецкий сценарии", - подчеркнул он.

Читайте также: Борис Филатов просит днепрян активнее продавать квартиры мэрии

Представители нацменьшинств в Украине никогда не образуют "гетто", в отличие от турецкой диаспоры в Германии или арабской во Франции. Следовательно, межэтнические конфликты на Днепропетровщине довольно редки и в подавляющем большинстве носят бытовой характер, отмечает эксперт.

"Преступность в нашем регионе не имеет этнической окраски. Языковой же вопрос иногда сознательно поднимается отдельными политическими субъектами", - говорит Руслан Ключник.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю