Днепропетровщина давно стала центром сопротивления агрессии, - общественник

04.02.2015 14:12

5 февраля в Днепропетровске состоится круглый стол представителей религиозных конфессий со всей территории Украины, в рамках которого будут рассмотрены вопросы межконфессионального диалога, мира, а также социального служения.

Об этом сообщил член совета Днепропетровской добровольной общественной организации «Аль Мустакбаль» Павел Федосов, пишет ИА «МОСТ-ДНЕПР» .

Он отметил, что уже на протяжении 5 лет в период с 1 по 7 февраля проводятся межконфессиональные диалоги, изначально возникшие из-за резкого обострения отношений между конфессиями.

«В Украине впервые системно такие мероприятия организовываются по инициативе Духовного управления мусульман Украины «Умма» и шейха Саида Исмаилова. Прежде всего, это связано с переменой ситуации в Украине, а также некоторыми событиями в мире. Так, события во Франции сильно ударили по имиджу ислама как к мировой религии. Этот круглый стол дает нам возможность встретиться со всеми, кто открыт к диалогу, выразить свои позиции, обсудить насущные проблемы, а также общие точки соприкосновения», - отметил Павел Федосов.

Читайте также: Глава Русской общины в Днепропетровске о войне на Донбассе и агрессии РФ (ВИДЕО)

На круглый стол приглашены представители Днепропетровской еврейской общины, православной церкви, автокефальной церкви, римско-католической церкви, украинской греко-католической церкви, конгресс протестантских церквей. Также не исключается присутствие представителей ООН и власти.

«Днепропетровщина сегодня – это столица межконфессиональных групп, которые приехали к нам из-за войны из Донецкого и Луганского регионов и Крыма из-за угроз похищений и уничтожения. Днепропетровск давно уже стал центром сопротивления агрессии, но в данный момент мы становимся еще и центром межконфессионального диалога. На сегодняшний день более 60% людей доверяют религиозным организациям и их роль высока, потому что мир нужно приводить к миру, диалогу и искать попытки выхода из сложившейся ситуации», - сказал Павел Федосов.

Читайте также: Днепропетровскую мечеть возвращают мусульманской общине

Комментарии
Последние записи в блогах

100 активних підлітків – 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України будуть відібрані у літню освітню школу, щоб дізнатися про різноманіття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат