Днепропетровскую мечеть возвращают мусульманской общине

04.02.2015 13:07

В Днепропетровске может решиться вопрос с возвращением старинной мечети мусульманской общине города. Напомним, там находится школа олимпийского резерва. После прошлогодней встречи председателя облгосадминистрации Игоря Коломойского и Мустафы Джемилева, дело сдвинулось с места. Чиновники отчитываются - помещение для перехода спортсменов наконец нашли. Что это за сооружение - пока не разглашают. Впрочем, уверяют, оно даже лучше нынешнего.

Об этом говорится в сюжете 11 канала, пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Мечеть, которая находится в Днепропетровске, - это единственная сохранившаяся в на территории материковой Украины мечеть, построенная крымскими татарами», - говорит Эльвин Кадыров, заместитель главы религиозного мусульманского общества «Луч ислама».

Спортивную школу в этих стенах открыли 1945 году. Нынешний директор заведения уже видел новое здание, что подобрали на замену местные чиновники. Оно даже больше, чем это, поэтому можно будет разместить больше спортсменов, сейчас в школе их 850.

«Чтобы не будоражить общественность, я не буду говорить, что это за здание и где, но помещение идеально подходит. Там есть большой красивый зал, здание находится на стадии завершения строительства. Думаю, максимум через полгода оно будет завершено. Решили, что в этом большом здании также будет кроме школы располагаться и спортивный комплекс с новым оборудованием, и детская спортивная школа, чтобы все занимались под одной крышей», - говорит советник председателя Днепропетровской облгосадминистрации Борис Трейгерман.

После реставрации здания мечети, на которое сейчас мусульмане ищут спонсоров, планируют открыть духовно-культурный центр. Там, кроме всего прочего, можно будет изучать крымско-татарский язык, больше узнавать об исламе, также будут помещения для молитвы.

Читайте также: Сьогодні громада пікетуватиме міськраду, вимагаючи повернути місту храм

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю