Днепропетровскую мечеть возвращают мусульманской общине

04.02.2015 13:07

В Днепропетровске может решиться вопрос с возвращением старинной мечети мусульманской общине города. Напомним, там находится школа олимпийского резерва. После прошлогодней встречи председателя облгосадминистрации Игоря Коломойского и Мустафы Джемилева, дело сдвинулось с места. Чиновники отчитываются - помещение для перехода спортсменов наконец нашли. Что это за сооружение - пока не разглашают. Впрочем, уверяют, оно даже лучше нынешнего.

Об этом говорится в сюжете 11 канала, пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Мечеть, которая находится в Днепропетровске, - это единственная сохранившаяся в на территории материковой Украины мечеть, построенная крымскими татарами», - говорит Эльвин Кадыров, заместитель главы религиозного мусульманского общества «Луч ислама».

Спортивную школу в этих стенах открыли 1945 году. Нынешний директор заведения уже видел новое здание, что подобрали на замену местные чиновники. Оно даже больше, чем это, поэтому можно будет разместить больше спортсменов, сейчас в школе их 850.

«Чтобы не будоражить общественность, я не буду говорить, что это за здание и где, но помещение идеально подходит. Там есть большой красивый зал, здание находится на стадии завершения строительства. Думаю, максимум через полгода оно будет завершено. Решили, что в этом большом здании также будет кроме школы располагаться и спортивный комплекс с новым оборудованием, и детская спортивная школа, чтобы все занимались под одной крышей», - говорит советник председателя Днепропетровской облгосадминистрации Борис Трейгерман.

После реставрации здания мечети, на которое сейчас мусульмане ищут спонсоров, планируют открыть духовно-культурный центр. Там, кроме всего прочего, можно будет изучать крымско-татарский язык, больше узнавать об исламе, также будут помещения для молитвы.

Читайте также: Сьогодні громада пікетуватиме міськраду, вимагаючи повернути місту храм

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю