Днепряне возмущены состоянием тротуаров, превратившихся в ледовые катки (ФОТО)

20.01.2017 12:39

Днепрянин Владимир Искандарян рассказал, что ул. Новокрымская, очищенная городскими властями от киосков, сейчас превратилась в ледовый каток.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук , сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«У меня такой вот вопрос: а кто в нашем городе чистит и посыпает тротуары во время гололедицы!? Конкретно по ул. Новокрымской пройти не реально. Я обзвонил уже номеров восемь. Начиная от приемной нашего мэра и заканчивая ЖЭКом. Каждый сваливает друг на друга и в итоге меня отправляют в приемную мэра.

Сегодня при мне только упало 2 человека (пенсионерка и ребенок), я также ушиб себе руку. Когда по этой улице были МАФы, которые так мешали городским властям, то каждый ЧПшник возле себя чистил снег, лед и был порядок», - написал он.

По словам днепрянки Оксаны Паламарчук, такие катки в Днепре на каждом тротуаре. «Я на работу иду по А.Фабра, бывшая Серова, улица крутая, и что подъем, что спуск, реальный аттракцион, пожилым людям вообще нереально пройти», - написала она.

"Это дорога (Бульвар Кобзаря), которой школьники идут в школу №147! Это сплошной каток! Эту дорожку ни разу не посыпали за все это время. Уверен, уже не одну травму дети получили на этой дорог", - рассказал Денис Пиховкин.

Заммэра Михаил Лысенко оъяснил такую ситуацию дефицитом дворников. «За год из штата уволилось 650 дворников. Желающих идти на работу нет», - написал он. По его словам, зарплату им предлагают 4 200 грн, но никто работать не хочет.

 

Комментарии
Дина
20.01.2017
Все эти объяснеиния коту под хвост!!! Не умеет работать - пусть идет улицы подметать!!!
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю