Днепрянам предлагают «скинуться на терминалы для бедных маршрутчиков»

07.03.2018 10:45

Днепровский активист Вячеслав Поездник на своей страничке в Фейсбук предложил председателю профсоюза автомобилистов Михаилу Тонконогому простой способ узнать, сколько зарабатывают маршрутки.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Я в чатике по маршруткам предложил Михаилу открыть счет для сбора средств на терминалы в маршрутки, Михаил же волонтер, он сможет это потянуть. Плюс он глава профсоюза бедных перевозчиков и как бы это его тема, чтобы улучшить эту галузь.

Терминалы для оплаты проезда в маршрутке, если кто не понял. Наволонтерить хотя бы на один маршрут. Так мы увидим сколько реально ездит по маршруту людей и сколько маршрут при этом зарабатывает. Михаил пообещал, что скажет ответ нам 13 числа этого месяца.

Кста, есть уже даже люди готовые скинуться на терминалы для бедных маршрутчиков. Так что ждем.

Миша правда сказал, что если я этот пост напишу, то он ничего делать не будет, бо такие вещи «любят тишину», - написал он.

Как это повлияет на рейтинг:
Лидер общественной организации "Закон один для всех"
Подробнее
Председатель Профсоюза автомобилистов и автоперевозчиков Днепропетровска
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю