Днепрянам предлагают «скинуться на терминалы для бедных маршрутчиков»

07.03.2018 10:45

Днепровский активист Вячеслав Поездник на своей страничке в Фейсбук предложил председателю профсоюза автомобилистов Михаилу Тонконогому простой способ узнать, сколько зарабатывают маршрутки.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Я в чатике по маршруткам предложил Михаилу открыть счет для сбора средств на терминалы в маршрутки, Михаил же волонтер, он сможет это потянуть. Плюс он глава профсоюза бедных перевозчиков и как бы это его тема, чтобы улучшить эту галузь.

Терминалы для оплаты проезда в маршрутке, если кто не понял. Наволонтерить хотя бы на один маршрут. Так мы увидим сколько реально ездит по маршруту людей и сколько маршрут при этом зарабатывает. Михаил пообещал, что скажет ответ нам 13 числа этого месяца.

Кста, есть уже даже люди готовые скинуться на терминалы для бедных маршрутчиков. Так что ждем.

Миша правда сказал, что если я этот пост напишу, то он ничего делать не будет, бо такие вещи «любят тишину», - написал он.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю