Днепрян приглашают стать волшебниками для детей бойцов АТО, переселенцев и сирот

28.11.2016 11:16

Игрушки, сладости, канцтовары, одежда - каждый ребенок мечтает получить сюрприз ко Дню Святого Николая. Стать добрым волшебником для ребят, которые требуют особого внимания, может каждый. Подарок детям бойцов АТО, переселенцев, сиротам, малышам из малообеспеченных семей можно передать через Центр помощи участникам АТО при Днепропетровской ОГА.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

Акцию «Святой Николай о тебе не забудет» решили проводить не только для детей бойцов АТО, но и для переселенцев, детей из малообеспеченных семей, сирот.

«Эти дети как никто другой, нуждаются во внимании, особенно на праздники. Все они больше всего хотят получить подарки. Помочь осуществить детскую мечту легко. Нужно приобрести сладости, игрушки, канцтовары или одежду и принести в Центр помощи участникам АТО», - отметила координатор Центра Наталья Шулика.

Нужны и помощники Святого Николая - те, кто будет паковать и развозить подарки. Подробности - в Центре помощи участникам АТО при ДнепрОГА. Адрес: пр. А.Поля, 1 (бывший пр. Кирова), 1-й этаж, тел.: (056) 742-86-62. Акцию Центр проводит вместе с благотворительной организацией «Твори добро!».

День Святого Николая отмечается ежегодно 19 декабря. По традиции, ночью родители кладут детям под подушку подарки. Причастность к сюрпризу от малышей скрывают, чтобы дети верили в чудо и учились милосердию в святого.

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України взяла участь у першому засіданні міжвідомчої робочої групи з внесення змін до формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами, що відбулося у Міносвіти. До складу робочої групи увійшли представники профільних міністерств, асоціацій ОМС, Інституту освітньої аналітики та міжнародні експерти.

Подробнее

23 квітня, у Дніпрі, за  адресою: актова зала, КП «Південна Укргеологія», вул. Чернишевського, 11, пройде інформаційний день проекту «Малі міста – великі враження». Це буде своєрідне навчання, де фахівці розкажуть зацікавленим, як підготувати та правильно оформити свою ініціативу для участі у конкурсі. Зареєструватися на інформаційний день можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1FEKwDJEzSABrkCYhN6P77v2TBJB028_1y-P74YlHX3U/viewform?edit_requested=true

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский