ДнепрОГА пикетируют с требованием об отставке Сафронова

24.06.2015 10:59

Сейчас в Днепропетровске активисты пикетируют облгосадминистрацию. Около тридцати человек с плакатами требуют отставки мэра Днепродзержинска Станислава Сафронова.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Среди пикетчиков присутствует депутат Днепродзержинского горсовета Дмитрий Пучкин, активисты таким образом хотят донести до областной власти проблемы Днепродзержинска.

Они обратились к губернатору с требованием об отставке Сафронова.

На своей странице в фейсбук депутат Пучкин заявил, что Днепродзержинский "горсовет закрыт. Идут следственные мероприятия. Мэр сбежал в Киев".

Читайте также: Днепродзержинцы с нетерпением ждут перевыборы мэра, - нардеп

Фото: facebook Дмитрий Пучкин

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепродзержинска
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю