Для семей погибших днепровских копов собрали уже более полумиллиона гривен

11.10.2016 12:32

26 сентября одно из финансовых учреждений Украины объявило сбор средств для семей погибших днепровских полицейских Максима Кугрышева и Ольги Макаренко. По состоянию на 11 октября для этих целей уже было собрано более 550 тыс. грн.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Напомним, что сотрудники полиции погибли при исполнении служебных обязанностей 25 сентября. В их убийстве подозревают экс-бойца батальона «Торнадо» Александра Пугачева. У Максима Кугрышева осталась 3-летняя дочь, а у Ольги Макаренко – двое детей.

Читайте также: После убийства коллег полицейские Днепра стали злее, - Богонис.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю