После убийства коллег полицейские Днепра стали злее, - Богонис

07.10.2016 12:40

Начальник патрульной полиции Днепра Владимир Богонис рассказал, что после убийства двух полицейских, которое произошло в городе в конце сентября, у них уже был случай  жестокого и жесткого обращения с задержанным.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

«К данному патрульному полицейскому применена служебная проверка, отправлена информация в Киев. К нему будет применено дисциплинарное взыскание – увольнение.

Я сейчас пытаюсь донести до патрульных мысль, что из-за данной ситуации мы не должны быть жестокими. Жестче – да, но не жестокими. Поэтому самые минимальные проявления жестокости будут пресекаться непосредственно мной как руководителем. Что произошло в коллективе? Коллектив сплотился. Стали друг друга больше поддерживать, подстраховывать. Стали более результативными, помогают друг другу в розыске преступников по грабежам, разбоям, и это дает хороший результат.

У нас уменьшилось количество грабежей и разбоев, увеличилось количество раскрытых преступлений. Увеличилось число задержаний по криминальным преступлениям. Я действительно удовлетворен результатами работы. Я понимал, что это не должно выбить их из колеи. Но, тем не менее, были переживания, что, возможно, они будут менее активными, но вышло наоборот: результаты хорошие. Есть понимание того, что необходимо учиться, саморазвиваться. В данный момент мы меняем программу подготовки тактических  действий. У нас готова программа подготовки по применению огнестрельного оружия. Она абсолютно новая, разработана АТОшниками, и уже внесена в Министерство как новая программа для всей полиции Украины», - рассказал он.

Читайте также: Полиция расследует покушение на бизнесмена в Днепре.

Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский