Дети из онкогематологии Днепра остро нуждаются в донорах крови

30.03.2017 13:09

В детской гематологии становится все больше маленьких пациентов. На данный момент - 37 детей с раком крови и другими гематологическимим заболеваниями. Днепрян призывают в преддверие Всемирного дня здоровья с 3 по 7 апреля прийти на областную станцию переливания (Банк крови) и поддержать деток.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу проекта donor.ua.

"За этот год образовался огромный долг по донорам - около 300 человек! Т.к., переливания компонентов крови в гематологии осуществляются всегда в больших количествах, а организованных акций в этом году еще не было, доноров для этого отделения было мало и выданные компоненты крови не компенсировались в должном количестве.

Чтобы обеспечить отделение донорской кровью, необходима ваша помощь!

Поделитесь своим здоровьем с детьми!

В преддверие Всемирного дня здоровья с 3 по 7 апреля ждем всех на областной станции переливания (Банк крови) пр.Б.Хмельницкого (ул.Героев Сталинграда), 17.

Пн 8-12

Вт-Пт 8-13

С собой иметь паспорт с украинской пропиской и копию ИНН.

Обязательная регистрация здесь: https://goo.gl/forms/rIfBNYvHRClLxjCJ2

В регистратуре на станции указывайте, пожалуйста, что вы сдаете по акции для детей", - заявили организаторы мероприятия.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю