Депутаты Днепровского горсовета обратились к Гройсману

28.09.2016 10:39

На сессии горсовета депутаты проголосовали за то, чтобы обратиться к главе украинского правительства Владимиру Гройсману относительно установки счетчиков учета газа и электроэнергии. Депутаты просят признать утратившим силу Постановление Кабинета Министров от 2012 года, согласно которому на дом устанавливался лишь один прибор учета.

Об этом Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» стало известно на сессии горсовета.

Как известно, до 1 января 2018 года все потребители должны быть обеспечены индивидуальными счетчиками учета.

Напомним, что в Кривом Роге из-за «произвола Криворожгаза» созывали внеочередную сессию.

Также на днях «Днепропетровскгаз» оштрафовали за «наезд» на потребителей.

Читайте также: После длительного перерыва на сессии появился экс-заместитель Филатова.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю