«Днепропетровскгаз» оштрафовали за «наезд» на потребителей

26.09.2016 10:08

Днепропетровское областное территориальное отделение Антимонопольного комитета Украины оштрафовало ПАО «Днепропетровскгаз» на 68 тыс. грн за перекладывание на бытовых потребителей расходов по обеспечению коммерческого учета природного газа.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ведомства.

Как показало расследование, ПАО «Днепропетровскгаз», отказывало бытовым потребителям определенных категорий потребления в проведении ремонта газовых счетчиков, которые были признаны непригодными для дальнейшего использования по результатам периодической поверки, или в случае невозможности проведения ремонта, установке новых газовых счетчиков, за счет ПАО.

В то же время, законодательством Украины предусмотрено, что именно газораспределительные предприятия должны обеспечить коммерческий учет природного газа для бытовых потребителей (потребляющих газ комплексно, в том числе для отопления - с 1 января 2012 года; потребляющих газ для подогрева воды и приготовления пищи - с 1 января 2016 года) за свой счет.

Такие действия ОАО «Днепропетровскгаз» привели к ущемлению интересов широкого круга бытовых потребителей, поскольку привели к излишним затратам с их стороны, а поэтому квалифицируются как злоупотребление монопольным (доминирующим) положением, что является нарушением конкурентного законодательства.

По результатам рассмотрения дела, ПАО «Днепропетровскгаз» обязано прекратить нарушения и уплатить штраф в размере 68 тыс. грн.

Читайте также: В Кривом Роге из-за «произвола Криворожгаза» созвали внеочередную сессию.

Комментарии
Гость
26.09.2016
А что дает эта новость людям???
Последние записи в блогах

Підрозділами ГУВБ упродовж  січня-квітня 2019 року вжито низку організаційних і практичних заходів, спрямованих на упередження, виявлення та припинення правопорушень у сфері службової діяльності працівників ДФС.

Протягом січня-квітня 2019 року за фактами вчинення посадовими особами органів доходів і зборів корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, органами досудового розслідування розпочато 84 кримінальні провадження, з них 53 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 24 повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, 4 особи судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

Впродовж звітного періоду за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 33 адміністративні протоколи про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією, за якими одну особу визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень.  

Для упередження правопорушень у сфері службової діяльності та порушень трудової дисципліни з боку працівників органів доходів і зборів підрозділами ГУВБ активізовано профілактичну роботу у розрізі як внутрішніх, так і зовнішніх комунікацій.

Важливе значення надається інформуванню громадськості про заходи, що вживаються Державною фіскальною службою у сфері протидії корупції.

 З цією метою, зокрема, на веб-порталі ДФС розміщується інформація про результати діяльності фіскальної служби у напрямі протидії корупції, у періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковуються і розміщуються статті та інші матеріали із зазначеної тематики.

 

Подробнее

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет