«Днепропетровскгаз» оштрафовали за «наезд» на потребителей

26.09.2016 10:08

Днепропетровское областное территориальное отделение Антимонопольного комитета Украины оштрафовало ПАО «Днепропетровскгаз» на 68 тыс. грн за перекладывание на бытовых потребителей расходов по обеспечению коммерческого учета природного газа.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ведомства.

Как показало расследование, ПАО «Днепропетровскгаз», отказывало бытовым потребителям определенных категорий потребления в проведении ремонта газовых счетчиков, которые были признаны непригодными для дальнейшего использования по результатам периодической поверки, или в случае невозможности проведения ремонта, установке новых газовых счетчиков, за счет ПАО.

В то же время, законодательством Украины предусмотрено, что именно газораспределительные предприятия должны обеспечить коммерческий учет природного газа для бытовых потребителей (потребляющих газ комплексно, в том числе для отопления - с 1 января 2012 года; потребляющих газ для подогрева воды и приготовления пищи - с 1 января 2016 года) за свой счет.

Такие действия ОАО «Днепропетровскгаз» привели к ущемлению интересов широкого круга бытовых потребителей, поскольку привели к излишним затратам с их стороны, а поэтому квалифицируются как злоупотребление монопольным (доминирующим) положением, что является нарушением конкурентного законодательства.

По результатам рассмотрения дела, ПАО «Днепропетровскгаз» обязано прекратить нарушения и уплатить штраф в размере 68 тыс. грн.

Читайте также: В Кривом Роге из-за «произвола Криворожгаза» созвали внеочередную сессию.

Комментарии
Гость
26.09.2016
А что дает эта новость людям???
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю