Депутату горсовета Днепродзержинска угрожают расправой

08.09.2014 11:25

Об анонимных угрозах по телефону сообщила Светлана Бенько, депутат городского совета Днепродзержинска.

"СМС-сообщения с угрозами и личными выпадами начали поступать после моего выступления по телеканалу "Интер", - говорит Светлана Георгиевна. - Выступление было посвящено проблеме незаконных торговых объектов на проспекте Ленина в центре Днепродзержинска".

С. Бенько вот уже несколько месяцев борется с деятельностью питейных заведений в сквере проспекта Ленина. Многие из этих объектов построены и открыты без необходимых разрешений. У некоторых объектов еще пару лет назад закончилась аренда земельных участков.

Усилия депутата не бесплодны: летом была демонтирована незаконно работавшая палатка "Черниговское" в районе универмага "Радуга".

На августовской сессии горсовета депутаты не продлили аренду земли для предприятия, владевшего сооружениями в сквере, где расположено кафе "Шансон". Это предприятие связывают с депутатами горсовета братьями Федоренко, Радиславом и Валерием. На сессии депутат Бенько обратилась к коллегам, чтобы прекратили работу кафе "Шансон" и павильона "Живое пиво", потому что они расположены в полусотне метров от школы №5.

Ранее, в том числе и во время публичных встреч, предприниматели, работающие в сквере, обвиняли С. Бенько в отстаивании личных интересов, делали оскорбительные заявления относительно близких депутата.

В. Фиголь, Событие

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю