Депутатов Днепра обвинили в саботаже при голосовании по Вокзальной площади

02.12.2016 13:25

Общественный активист Евгений Переверзев назвал «предательством, саботажем и красивым разводом» срыв голосования за проведение открытого конкурса проектов по реконструкции Вокзальной площади.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Имея все голоса в коалиции для принятия бюджета (где, понятное дело, были учтены «интересы» всех партий), вдруг, бац, и не хватает голосов для принятия решения по петиции по «конкурсу реконструкции Вокзальной площади».

Читайте также: Днепряне требуют проведения открытого конкурса проектов по Вокзальной площади

Воздержался – это вообще как? Простите, я воздержусь, чтобы была прозрачность и конкурс. Так получается?

…партия власти и патриоты попросту плюют нам в лицо своим решением. На кого можно рассчитывать и кому верить? Выходит, что круг людей, кому можно верить сузился до минимума», - написал он.

Читайте также: Зарегистрирована петиция об увольнении директора департамента ЖКХ Днепра

Комментарии
Последние записи в блогах

Увага! Розпочалась деклараційна кампанія 2020!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що деклараційна кампанія 2020 розпочалась і триватиме до 01 травня.

Подробнее

Заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що вимоги стосовно заповнення платіжних документів на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) визначені Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 666).

Подробнее

Новації 2020 року для платників ПДВ!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

У зв’язку із набранням чинності Законом України від 05 грудня 2019 року № 344-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для діяльності підприємств та організацій, заснованих громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю» (далі – Закон № 344) та з метою оперативного інформування платників ПДВ ДПС України повідомила про окремі зміни, які відбулися у частині оподаткування ПДВ.

Подробнее

Податківці роз’яснюватимуть роботодавцям важливість офіційного працевлаштування найманих

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/405454.html повідомила наступне.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю