Зарегистрирована петиция об увольнении директора департамента ЖКХ Днепра

30.11.2016 11:16

Активист общественной организации «Громадський контроль» Денис Селин зарегистрировал на сайте горсовета петицию с требованием уволить руководителя департамента жилищно-коммунального хозяйства Владислава Грицая.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ОО «ГромКонтроль».

«На протяжении года Грицай В.В. системно саботирует ряд законов:

1) Не отвечает, либо отвечает отписками на информационные запросы, чем нарушает закон о доступе к публичной информации. По этому пункту мы обращались и в соответствующие органы, и к мэру, чтобы было проведено расследование, но пока реакции нет;

2) Системно саботируется ProZorro как в самом департаменте, так и в подчиненных ему коммунальных предприятиях. Делается все, чтоб выигрывали только определенные фирмы. К примеру, на прошлой неделе ряд коммунальных предприятий объявляли тендеры без кодов классификатора, как следствие, про закупки могли узнать только приближенные фирмы. До того системно дисквалифицировали других участников и, как следствие, победителями признавались сомнительные фирмы. При этом многие дисквалификации были неоднозначными либо надуманными. На комиссию горсовета по разрешению всех спорных вопросов в ProZorro Грицай В.В. не приходит уже несколько месяцев;

3) До сих пор департамент работает крайне непублично: не опубликованы планы ремонтов (титульные списки) не только 2017 года, но даже на 2016 года, что напрямую нарушает решение горсовета 37/62, согласно которому директор департамента несет личную ответственность за такие нарушения;

4) Крайне неоднозначная ситуация с программой по ОСМД, когда более чем на месяц задержали оглашение победителей конкурса, которые должны получить финансирование из бюджета. Сейчас от ОСМД идут массовые жалобы;

Начальником Грицая В.В. является заммэра Лысенко М.А., который также бездействует в вопросе наказания своего подчиненного и по которому уже зарегистрирована аналогичная петиция», - заявили в «ГромКонтроле».

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю