Депутат-укроповец прокомментировал обвинения в свой адрес

18.10.2016 13:48

Лидер фракции «Укроп» в Днепропетровском облсовете Владлен Тимошенко заявил, что обвинения общественников в его адрес относительно саботажа системы Прозорро в областном совете являются манипуляцией и ложью.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Информация, изложенная неким Денисом Селиным в своем посте в ФБ, является явной наглой ложью и манипуляцией.

На самом деле на президиум Днепропетровского облсовета был вынесен с голоса вопрос о внесении в повестку дня сессии проекта распоряжения по проведении закупок через Прозоро с порога в 3 тыс. гривен. Вопрос был вынесен без какого-либо обсуждения в профильных комиссиях, без анализа закупок.

Я предложил не заниматься профанацией и социалистическим соревнованием (кто меньше сделает допороговую сумму) и, для начала, провести анализ и соблюдать закон, в котором четко указана пороговая сумма – 200 тыс. гривен. Либо изменить этот закон. Иначе непонятно, о чем думал законодатель, принимая его.

Для тех, кто меня знает, эти обвинения являются не просто ложью, они абсурдны по сути.

Я как раз и являюсь приверженцем активных реформ и прозрачности. Но я против использования топовых тем отдельными персонажами методами манипулирования общественным мнением с целью собственного пиара и решения своих личных вопросов», - написал он.

Напомним, что, сегодня, 18 октября, представитель организации «Громадський контроль» Денис Селин заявил, что глава «Укропа» в областном совете Владлен Тимошенко выступил против внедрения системы госзакупок Прозорро.

Как это повлияет на рейтинг:
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю