Глава «Укропа» в облсовете не хочет бороться с коррупцией, - ГромКонтроль

18.10.2016 09:18

Представитель организации «Громадський контроль» Денис Селин заявил, что против внедрения системы госзакупок Прозорро в Днепропетровском облсовете выступил глава «Укропа» в областном совете Владлен Тимошенко.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Владлен Тимошенко сделал долгий спич, что «Прозорро» никому не надо, и подытожил:  Прозорро – это профанация.

То есть, экономия сотен миллионов гривен – это профанация. Открытие рынка госзакупок для бизнеса – это профанация. Честные, прозрачные правила игры – это профанация

Может, профанация, что он глава фракции «Укроп»?

Тимошенко выступил публично против ProZorro на согласительном совете облсовета, где присутствовали более 70 человек, включая всех глав департаментов ОГА и депутатов со всех фракций.

Хотелось бы понять, это личная позиция г-на Тимошенко или всей фракции «Укроп»?

Лидеров партий, которые не хотят бороться с коррупцией, надо делать максимально знаменитыми. Иначе непонятно, зачем вся это борьба за реформы, если глава фракции может спокойно выступать за сохранение коррупционных схем.

До сих пор в областном совете не принята обязательность использования ProZorro. 87 коммунальных предприятий области проводят закупки непрозрачно. Список здесь.

Если не ошибаюсь, Владлен Тимошенко был директором «Пассажа». То есть, известные всем люди с ним хорошо знакомы», - написал Селин.

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "УКРОП"
Подробнее
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю