Глава «Укропа» в облсовете не хочет бороться с коррупцией, - ГромКонтроль

18.10.2016 09:18

Представитель организации «Громадський контроль» Денис Селин заявил, что против внедрения системы госзакупок Прозорро в Днепропетровском облсовете выступил глава «Укропа» в областном совете Владлен Тимошенко.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Владлен Тимошенко сделал долгий спич, что «Прозорро» никому не надо, и подытожил:  Прозорро – это профанация.

То есть, экономия сотен миллионов гривен – это профанация. Открытие рынка госзакупок для бизнеса – это профанация. Честные, прозрачные правила игры – это профанация

Может, профанация, что он глава фракции «Укроп»?

Тимошенко выступил публично против ProZorro на согласительном совете облсовета, где присутствовали более 70 человек, включая всех глав департаментов ОГА и депутатов со всех фракций.

Хотелось бы понять, это личная позиция г-на Тимошенко или всей фракции «Укроп»?

Лидеров партий, которые не хотят бороться с коррупцией, надо делать максимально знаменитыми. Иначе непонятно, зачем вся это борьба за реформы, если глава фракции может спокойно выступать за сохранение коррупционных схем.

До сих пор в областном совете не принята обязательность использования ProZorro. 87 коммунальных предприятий области проводят закупки непрозрачно. Список здесь.

Если не ошибаюсь, Владлен Тимошенко был директором «Пассажа». То есть, известные всем люди с ним хорошо знакомы», - написал Селин.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее

Порядок внесення змін до ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами і доповненнями у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю