Глава «Укропа» в облсовете не хочет бороться с коррупцией, - ГромКонтроль

18.10.2016 09:18

Представитель организации «Громадський контроль» Денис Селин заявил, что против внедрения системы госзакупок Прозорро в Днепропетровском облсовете выступил глава «Укропа» в областном совете Владлен Тимошенко.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Владлен Тимошенко сделал долгий спич, что «Прозорро» никому не надо, и подытожил:  Прозорро – это профанация.

То есть, экономия сотен миллионов гривен – это профанация. Открытие рынка госзакупок для бизнеса – это профанация. Честные, прозрачные правила игры – это профанация

Может, профанация, что он глава фракции «Укроп»?

Тимошенко выступил публично против ProZorro на согласительном совете облсовета, где присутствовали более 70 человек, включая всех глав департаментов ОГА и депутатов со всех фракций.

Хотелось бы понять, это личная позиция г-на Тимошенко или всей фракции «Укроп»?

Лидеров партий, которые не хотят бороться с коррупцией, надо делать максимально знаменитыми. Иначе непонятно, зачем вся это борьба за реформы, если глава фракции может спокойно выступать за сохранение коррупционных схем.

До сих пор в областном совете не принята обязательность использования ProZorro. 87 коммунальных предприятий области проводят закупки непрозрачно. Список здесь.

Если не ошибаюсь, Владлен Тимошенко был директором «Пассажа». То есть, известные всем люди с ним хорошо знакомы», - написал Селин.

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "УКРОП"
Подробнее
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет