Депутат от «Укропа» пожаловалась на Филатова

28.09.2016 13:37

Депутат горсовета из фракции «Укроп» Анастасия Староскольцева заявила, что ее пересадили в сессионном зале «на галерку», а мэр Борис Филатов не предоставил ей слова.

Об этом она написала на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Торжество «демократии» в горсовете. Сегодня я пришла на сессию, а меня пересадили. Судя по всему за плохое поведение, т.е. собственное мнение, меня отсадили на последнюю парту.

Поменяли места без объяснения причин и некоторым моим коллегам из «Укропа». А Погребова вообще отсадили к фракции «Громсилы».

В чем причина? Ни на этот, ни традиционно на другие вопросы ответов я не получила. Записываюсь на выступления, а мэр делает вид, что не видит. И так уже много сессий подряд. Наверное, все это для того, чтобы я со своим мнением и замечанием не сбивала коллег с пути истинного коллективного голосования по отмашке.

Если ситуацию не поменять, то еще чуть-чуть и, в принципе, у депутатов не останется ни прав, ни возможности отстаивать интересы избирателей», - написала она.

Читайте также: Филатов предложил депутатам пройти тест на наркотики.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Политическая партия "УКРОП"
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Экс-депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Яна
28.09.2016
Одно слово - "Доскакались"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю