Депутат горсовета заявил о показушности обсуждения бюджета Днепра на 2017 год

07.11.2016 12:17

Депутат Днепровского горсовета фракции «Солидарность» Дмитрий Хозин заявил, что на сегодняшний день у народных избранников нет окончательного понимания городского бюджета на 2017 год.

Об этом он заявил в эксклюзивном комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Наша фракция всегда выступала за максимальную прозрачность и детализацию. Потому мы настаиваем на том, чтобы в бюджете были детализированы все строки. Сложно комментировать выделение суммы на какое-то коммунальное предприятие, если не понятно, как оно их будет тратить. Поэтому на сегодняшний день анализ бюджета по опубликованной на сайте версии банально не возможен. Разве что это будет постановочная показуха. Также негативно влияет и отсутствие общей стратегии развития Днепра. Бюджет будет рекордным благодаря децентрализации, курс на которую взял Президент. Но очень важно, чтобы местная власть имела компетенцию и достаточную волю борьбы с коррупцией, чтобы эффективно таким бюджетом распорядиться», - сказал он.

Общественный активист Иван Васючков на своей странице в Фейсбук высказал мнение, что «цифры, опубликованные в проекте бюджета-2017, по большей части взяты с потолка». «В течение следующих нескольких месяцев мы получим третий со времен Майдана городской бюджет, и депутаты нас призывают к дискуссии. Уже сейчас на сайте городского совета выложен «Проект бюджета 2017» (версию от 04.11.16 можно посмотреть на сайте горсовета или здесь https://goo.gl/JvE5eX) и даже невооруженным глазом видно, что обсуждать здесь нечего. Цифры по большей части взяты с потолка, полное отсутствие детализации трат, очередное отсутствие финансирования для наиболее острых городских проблем, «затерявшиеся» в общей массе суммы под конкретных лиц. В итоге, имеем полную профанацию бюджетного процесса, которая по итогам следующего года в очередной раз вызовет массовую критику власти», - написал он.

Читайте также: Общественников Днепра приглашают в горсовет обсудить проект бюджета-2017.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю