Общественников Днепра приглашают в горсовет обсудить проект бюджета-2017

07.11.2016 10:30

И.о. заместителя городского головы Яника Мерило рассказала, что проект бюджета будет обговариваться по блокам, и власть приглашает всех, особенно представителей общественных организаций, принять участие в обсуждении этого документа.

Об этом она написала на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Даты слушаний по расходной части бюджета:

а) расходы на жилищно-коммунальный сектор 9.11.
б) расходы на гуманитарный блок 11.11
в) расходы на транспорт 14.11
г) расходы на медицину, соцзащиту, поддержка участников АТО 17.11
д) инновации, ИТ-решения, финансирование ЦНАПов, развитие предпринимательства, реформы 18.11.

Бюджет 2016 года в открытом доступе и постоянно актуализируется. Также бюджет на карте и имеет привязку к Навизор. При этом Днепр был вторым городом после Львова, который запустил бюджет на карте (почти 3500 объектов ремонта), и первым, который запустил Навизор.

Да, все должно быть открыто, до коммунальных предприятий и деталей, и иметь прямую связь к е-data и ПроЗорро. Над этим работаем с ЕЙДОС и надеюсь бюджет 2017 года будет уже совсем детальным на карте с ремонтными работами», - написала она.

Открытый бюджет: http://dniprorada.gov.ua/vidkritij-bjudzhet

Бюджет ремонтных работ на карте + Navizor:http://dniprorada.gov.ua/mapa-remontnih-robit

Как это повлияет на рейтинг:
Советник мэра Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю