Депутат Гуфман против присутствия общественников в горсовете?

13.05.2015 16:30

Днепропетровский общественный активист Денис Селин на своей странице в фейсбук заявил, что депутат горсовета Геннадий Гуфман был против присутствия общественников на заседании комиссии по коммунальной собственности.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Забавный горсовет, который боиться камер и присутсвия людей на комиссиях. Сегодня из 7 комиссий, которые мы решили посетить, собралось только 5. В частности, комиссии по ЖКХ и земле решили не собираться. По ЖКХ - боятся собираться до общественных слушаний.
Комиссия по экологии не набрала кворум.Пришло только 5 человек при минимальном числе 6. 
Но самое интересное начиналось в комиссии по коммунальной собственности. Именно они протягивали все вопросы про 96 объектов и по другой недвижимости. Там товарищ Гуфман активно пробовал запретить кому-либо присутствовать на комиссии, грозился вызвать милицию и громко топал ножками.

Самое печальное, что в вопросе закрытости комиссии его поддерживали ребята из партий нынешней коалиции в Верховной Раде. Господа революционеры, вы вошли в схемы Гуфмана?

Немного успокоились они только после того, как их начали снимать на видео.

Также стоит подчеркнуть, что в конце заседания комиссии все эти "депутатишки" обещали ни в коем случае не пустить посторонних людей на заседание своей комиссии.

Может таки надо убирать всех нынешних депутатов под корень, без разбора?", - сообщил активист.

Читайте также: В Днепропетровске готовятся к проведению «общественных слушаний»

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Гуфман
14.05.2015
А как мне по другому жить? Привык уже продавать городскую недвижимость за бесценок и получать с этого прибыль...
Селин
13.05.2015
Чистуха!!! Я просто хочу, что бы Гена прислал нам откупные, иначе, на что же нашей конторе жить?
Последние записи в блогах

100 активних підлітків – 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України будуть відібрані у літню освітню школу, щоб дізнатися про різноманіття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат