Депутат Гуфман против присутствия общественников в горсовете?

13.05.2015 16:30

Днепропетровский общественный активист Денис Селин на своей странице в фейсбук заявил, что депутат горсовета Геннадий Гуфман был против присутствия общественников на заседании комиссии по коммунальной собственности.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Забавный горсовет, который боиться камер и присутсвия людей на комиссиях. Сегодня из 7 комиссий, которые мы решили посетить, собралось только 5. В частности, комиссии по ЖКХ и земле решили не собираться. По ЖКХ - боятся собираться до общественных слушаний.
Комиссия по экологии не набрала кворум.Пришло только 5 человек при минимальном числе 6. 
Но самое интересное начиналось в комиссии по коммунальной собственности. Именно они протягивали все вопросы про 96 объектов и по другой недвижимости. Там товарищ Гуфман активно пробовал запретить кому-либо присутствовать на комиссии, грозился вызвать милицию и громко топал ножками.

Самое печальное, что в вопросе закрытости комиссии его поддерживали ребята из партий нынешней коалиции в Верховной Раде. Господа революционеры, вы вошли в схемы Гуфмана?

Немного успокоились они только после того, как их начали снимать на видео.

Также стоит подчеркнуть, что в конце заседания комиссии все эти "депутатишки" обещали ни в коем случае не пустить посторонних людей на заседание своей комиссии.

Может таки надо убирать всех нынешних депутатов под корень, без разбора?", - сообщил активист.

Читайте также: В Днепропетровске готовятся к проведению «общественных слушаний»

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Гуфман
14.05.2015
А как мне по другому жить? Привык уже продавать городскую недвижимость за бесценок и получать с этого прибыль...
Селин
13.05.2015
Чистуха!!! Я просто хочу, что бы Гена прислал нам откупные, иначе, на что же нашей конторе жить?
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский