Де на Дніпропетровщині можна здати кров для поранених? (АДРЕСИ)

22.01.2015 15:54

У Дніпропетровській області працюють 15 станцій переливання, які збирають донорську кров для поранених у Донбасі.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Донорську кров для поранених можна здати:

- м. Дніпропетровськ, вул. Героїв Сталінграду, 17. Обласна станція переливання крові, прийом донорів щоденно крім суботи та неділі з 8.00 до 13.00.
- м. Дніпродзержинськ, вул. Інститутська, 6, філія обласної станції переливання крові, прийом донорів щоденно, крім суботи та неділі, з 7.30 до 15.00.
- м. Дніпропетровськ, вул. Ближня, 31, КЗ „Дніпропетровська міська багатопрофільна клінічна лікарня № 4” ДОР” прийом донорів з понеділка по четвер з 08.00 до 13.00.
- м. Дніпропетровськ, вул. Свердлова, 65, КЗ „Дніпропетровська клінічне об’єднання швидкої медичної допомоги” ДОР» прийом донорів з понеділка по четвер з 08.00 до 13.00.
- м. Дніпропетровськ, пр. Калініна, 53, КЗ „Дніпропетровська міська клінічна лікарня № 2” ДОР» прийом донорів з понеділка по четвер з 08.00 до 13.00. (з 07.08.2014р.).

Читайте також: На лікування поранених Дніпропетровська область витратить більше 1 млн грн

- м. Кривий Ріг, вул. Семашка,12. Криворізька станція переливання крові, прийом донорів щоденно, крім суботи та неділі з 7.30 до 13.00.
- м. Кривий Ріг, вул. Майдан 30-ти річчя Перемоги, 2, КЗ «Криворізька міська клінічна лікарня № 2» ДОР», прийом донорів з понеділка по четвер з 08.00 до 13.00.
- м. Нікополь, проспект Трубників, 56/2, КЗ «Нікопольська станція переливання крові» ДОР», прийом донорів щоденно крім суботи та неділі з 8.00 до 12.30.
- м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 40, КЗ «Новомосковська центральна міська лікарня» ДОР», прийом донорів з понеділка по четвер з 08.00 до 13.00.
- м. Орджонікідзе, вул. Пальміро Тольятті, 19, КЗ «Орджонікідзевська центральна районна лікарня» ДОР», прийом донорів з понеділка по четвер з 08.00 до 13.00.

Читайте також: В Кривом Роге занялись бесплатной реабилитацией раненых в АТО

- м. Павлоград, вул. Шевченка, 102, КЗ «Павлоградський пологовий будинок» ДОР», прийом донорів з понеділка по четвер з 08.00 до 13.00.
- с. Апостолове, вул. Фрунзе, 63, КЗ «Апостолівська центральна районна лікарня» ДОР», прийом донорів з понеділка по четвер з 08.00 до 13.00.
- смт. Покровське, вул. Карла Маркса, 121, КЗ «Покровська центральна районна лікарня» ДОР», прийом донорів з понеділка по четвер з 08.00 до 13.00.
- м. Синельникове, вул. Миру, 52, КЗ «Синельниківська центральна районна лікарня» ДОР», прийом донорів з понеділка по четвер з 08.00 до 13.00.
- с. Широке, вул. Казбек, 17, КЗ «Широківська центральна районна лікарня» ДОР», прийом донорів з понеділка по четвер з 08.00 до 13.00.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю