Чим публічні консультації можуть допомогти Дніпру

11.07.2018 16:30

У різних містах України вже проходять вже проходять публічні консультації. Такі консультації можуть бути запроваджені й у Дніпрі. Про це заступниця голови Інституту «Республіка» Олександра Скиба розповіла в ексклюзивному коментарі Інтернет-виданню «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ».

«Є певні проблеми у місті, і є декілька варіантів рішень. І ці варіанти повинні бути релевантними, щоб кожен з них влада була готова впровадити, наприклад в Ужгороді обирали види дерев, які можна було насаджувати на алейки біля річки. У Дрогобичі обирали гасло міста і так далі», - пояснила вона.

Читайте також: В Днепре планируют получить 137 млн грн от владельцев больших квартир и домов

Основна мета полягає у залученні максимальної кількості громадян у прийняті рішень. Наприклад, щоб людина взяла участь у публічні консультації, достатньо 30 секунд. Треба зайти на сайт vdmk.org, потім, знаючи конкретний код консультації, людина може висловлювати свою думку за варіант вирішення питання.

«Щодо верифікації голосів, ми хотіли, щоб доступ до голосування був максимально легким. Це не стосується забудови чи чогось глобального. Він простий для того, щоб в один момент запитати значну кількість населення. У Полтаві наприклад у консультації прийняли участь 6 тис. громадян, не кожне зібрання може собі таке дозволити. А так є сайт, за допомогою якого можна опитати значну кількість людей і отримати відповідь. Верифікація може відбуватись або за допомогою сайту, або за допомогою смс», - зазначила Олександра Скиба.

Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось